Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yuksek yakit tuketimi

kullandığım kadarıyla dediğiniz gibi dokunmaya gelmeyen bi sistem var hafif basınca hemen artıyo tüketim malesef
Birde normal modda ayağımızı gazdan geçince yelken moda almaması saçma bence eco aracın tepkileri ölüyo normalde de yelken yok ikisinde de aynı yakıyo :D
Ecoda sürekli kick-down yapma isteği duyuyorum. Tepkimeyi dediğiniz gibi öldürüyor. Ben genellikle uzun yolda kullanıyorum eco'yu. Şehir içindede aklıma gelirse arada. Yelken modu sürekli giren bir sistem değil o arada giren bir sistem. Önemli olan act sistemi. O ise genellikle sport modda aktif oluyor. Çok tuhaf bir şekilde.

2.0 tdı caddy aracım 50 lt depoya sahip 915 km civsrı götürüyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk bakımdan sonra dahada artar diyorlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende aracımı alalı 3 gün oldu, ortalama şehir içi 8 litre gözüküyor. Düşeceğini düşünüyorum.

Benim 100 saatlik uzun dönem ortalamam aşağıdaki gibi. Araç 10 bin km de awdaw.jpg

Pazar günü A3 1.0TFSİ ile edirne-kadıköy arası yol yaptım toplam 270 km yol boyunca 3. köprü , kuzey marmara , Tem otoyolunu kullandım yol boyunca 130 üstü yaklaşık 30 km kadar top speed denemesi için dip gazda gittim(200+). Evime vardığımda ortalama hızım 126 gösteriyordu yakıt ortalamam 7.1LT . Uzun yolda akıllı kullanılırsa (hız kurallarına uyularak) çok rahatından bir depo 850 km kadar onuda ışık yakmadan atıyor. Atecayla bunu karşılaştırdığımda yakıtı aşırı iyi kalıyor. Aynı kullanımı atecada yapınca bir depo 600 zor gidiyor.

Geri
Üst Alt