Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa İbiza Ortalama Yakıt

Bayramda 5.0 lt ortalamayla gittiğim yolu dönüşte 3.7 lt ortalamayla geldim. Hızım 90-100 arasıydı. Giderken iki kişi+ bagaj dönerken ise 5 kişi+ full bagajdı.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, 1 haftalığına 1.0 ecotsi dsg 2018 ibizam ile izmit - marmaris yaptım. giderken yakıt sarfiyatım 4.4lt / 100km (90km sabit hız ile), dönüşte 4,9lt / 100km (100 - 120 km sabit hızla). Bence çok başarılı.

Araç 9700 KM

1.4 eCoTSİ FR ACT DSG 150HP S&S

Şehir İçi 6.5-8.5LT Arası Şehir Dışı 5.0-5.5LT Civarı.

Kat İptali, Orta Susturucu Ve Son Susturucu İptali, Dump Pipe İskender Egsoz Kumandalı Varex + Paşaoğlu Yazılım 200HP

yanarım yanarım 1.0tsi yerine 1.6tdi adlığıma yanarım :D ben ankaranın biraz dışında oturuyorum çevreyolundan yeni niğde otobanından eve gidiyorum orda da malum zamlardan önce 130 la giderdim şuan 100-110 sabıtleyip şehre iniyorum yani ortalama yakıt tüketimi ne şehiriçi ne şehirlerarası diyebilirim 4.9 lt/100 km yakıyor. mazot benzinden pahalandı, MTV desen senede 800-900 lira daha pahalı 1.6 olduğu için ha birde adblue belası derken. aklınız varsa dizel alınmaz :D

Geri
Üst Alt