Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa İbiza Ortalama Yakıt

İlk bakıma kadar 7.0-7.5 civarı kalır bakımdan sonra farkı hissedeceksin

Aracımı alalı 2 ay oldu (1.0 ibiza DSG style paket, 2018 model) ve 2000 km yaptıktan sonraki ortalamam 7.5 dolaylarında gezmekte.
Muhtemelen ilk bakımdan sonra 7 lt'nin altına düşecegini tahmin ediyorum

benim ilk aldığımda 6lt civarıydı sonra 5.4e kadar düşürebildim şimdi 5.8lt (DSG style 1.0) 8500km de

Aracın samsun şehir içi kullanım : 5.9 - 6.3 lt arası şehir dışına 3 kere gittim: 90 km hız sabitleyici ile 3.9 - 4.2 lt arası gösterdi. Yakıttan aşırı derece de memnunum , araç manuel style paket 7 bin km de

Bende aracı alalı 1 ay oldu ibiza fr 1.0 tsi 115 hp dsg. 1300 km'de şuan uzun süreli yakıt tüketimine bakarsak 6.5 litre ankara şehir içi trafiğinde

bende aracı alali 1 hafta oldu :) daha 180 km de :) istanbul yalova arasi korfezi dolasarak 6.1 lerde yakmakta ort hız 80-120 arası

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt