Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza verona jant uyumu

kadirtas001

Kayıtlı Üye
sizce bu jant beyaz renk yeni ibiza ya uyar mı yakışır mı 17 inc yada oylama yapacak olsanız 10 üzerinden kaç verirsinizScreenshot_20200420_131408.jpg

Replika değilse güzel jant. Bijon aralığı aynıdır. Ama ibizanın ve bu jantın et değerlerini kıyaslamak lazim.

tesekkür ederim yorum için et değeri nedir bilmiyorum ama ben
Et değeri, jantı arabaya taktığında çamurluğun içinde veya dışında kalmaması için aracının üstündeki jantın et değeri neyse ona yakın değerde alman gerekli.

İbiza et 46 galiba 15 jant 16-17 de 49 civarı et gerekir. Ben 195-55-16 tavsiye ederim. 17 de kalkıs biraz agırlasabilir. Malum 1500 devire kadar araç baya sagır

bijon aralığı aracınızla uyumlu ise güzel bir görüntü oluşur bence

Deneme şansın yok mu bence üstünde görmeden takılmamalı yada shop ile halledilebilir bir ilk olur herhalde ibiza da görmedim bu jantı

Geri
Üst Alt