Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza komple egzoz

Extra_t

Kayıtlı Üye
2018 model yeni kasa ibiza aracıma komple egzoz yaptırmayı düşünüyorum araçta yazılım mevcut amacım performansı biraz daha arttırıp ufaktan da bir ses almak nasıl bir uygulama yaptırmamı önerirsiniz araç 1.0 ecotsi

2018 model yeni kasa ibiza aracıma komple egzoz yaptırmayı düşünüyorum araçta yazılım mevcut amacım performansı biraz daha arttırıp ufaktan da bir ses almak nasıl bir uygulama yaptırmamı önerirsiniz araç 1.0 ecotsi

Merhaba, siz soru sormuşsunuz ben pek yardımcı olamayacağım ama size soru soracağım :) Yazılımla güç nerelere geldi, hissiyat nasıl 0-100 ve 50-120 ara hızlanma videosu çekebilir misiniz?

Merhaba, siz soru sormuşsunuz ben pek yardımcı olamayacağım ama size soru soracağım :) Yazılımla güç nerelere geldi, hissiyat nasıl 0-100 ve 50-120 ara hızlanma videosu çekebilir misiniz?
Özellikle 3500 devir sonrasında acayip bir patlama yaşıyor araç ara hızlanmalar ve son hızım arttı

Ya bilmediğimden soruyorum bu tür yazılımlar araca motora zarar vermezmi. Sonuçta fabrika çıkışındaki güç belli

Valla İstanbul'da İskender usta var adama sesi dinletiyorsun aynısını yapıyor :) Yaptırırsan video çekermisin bizde ona göre yaptırmak isteriz belki

Geri
Üst Alt