Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibiza Epc ve Motor lambası uyarısı

billybacker

Kayıtlı Üye
Selamlar Herkese

Yeni kasa ibiza Fr da ilk uzun yol sonrası ilk hatayı aldık :((( uzun yol sonrasu 2400Km sonrasında EPC ve motor lambası yandı gaz yememeye başladı ve sarsıntılı bişekilde çalışmaya başladı bende birdaha kullanmadım seat servis gelip aracı cekicekmiş 1 kerelik servise goturmek ucretsiz oldugunu soylediler Son benzini opetten almıştım bakalım ne cıkıcak karşımıza :(. ( araç 2018 Fr kasa 28400km de )

Aynısı benim de başıma gelmişti cekiciyle servise gitti. Sorun gaz kelebeği olduğu söylendi, yenisiyle değişti. Aslında temizlenen bir şey olduğunu söylemişlerdi garantili olduğu için ücretsiz değişim yapıldı. Benim km de sizinki gibiydi 30 bin olmamıştı.

Aynısı benim de başıma gelmişti cekiciyle servise gitti. Sorun gaz kelebeği olduğu söylendi, yenisiyle değişti. Aslında temizlenen bir şey olduğunu söylemişlerdi garantili olduğu için ücretsiz değişim yapıldı. Benim km de sizinki gibiydi 30 bin olmamıştı.
bi tık için rahatladı iş öyledir ya turbo falan okudum biraz tırstım acıkcası :) baklaım bugun cekici ile bende goturtucem erenkoy tarafındaki servise ne cıkıcak konuyu update ederim :)

Ellerine sağlık cok saol aydınlatma için

Cok gecmis olsun ustadim. Unarim kucuk bir sorundur. Olmadik zamanda cikan sorunlar bazen can sıkabiliyor :(

Selamlar uzerine basmışsın aynı problem direk parca değişimi olucak :(( gaz kelebegi kırılmıs direk benımkının 1 motor 120 beygir araclarda ara ara bu problem ortaya cıkıyormus
Garantisi geçti ama bakalım 1 ay kadar gectigi için iyi niyet yapılır dediler bakalım nasıl bir butce cıkıcak ogreneceğiz.
Bu arada parca fiyato 4096 TL dediler inanılmaz para :)

Geçmiş olsun tekrardan. Benim garantiye 1 ay vardı arıza verdiğinde sanırım fiyatı işçilik dahil 3 bini geçiyordu hiç kem kum etmediler, direkt değişim dendi ertesi gün teslim edilmişti aracım. Arıza Sebebini sorduğumda net bir şey soylememislerdi kötü yakıt, devirsiz sürüş vs. hepsi olabilir demişlerdi. Geçenlerde garantisi yeni biten araçlara ek süre verildiğini okumuştum yanılmıyorsam +3ay ilave süre verdi Doğuş, problem çıkacağını sanmıyorum garanti ile alakalı.

Bu boğaz kelebeği arizasi kronik bir sorun bence.

Geri
Üst Alt