Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni fiyat listesi Haziran 2020

Bayiden fiyat soran oldu mu? Geçen ay liste fiyatı 199.900 dü, 198.000 e kadar iniyorlardı, şimdi indirim yapıyorlar mı bilmiyorum.

Sunrooflu Golf comfortline 225 bin TL, kıyaslayınca Leon FR ve Xcellence 200 bine hala makul görünüyor.

Bayide araç kalırsa bu fiyatlara alınabilecek. Kaç araç geliyor acaba :)

Golf için cam panoramik açılır cam tavana 7000 TL opsiyon fiyatı istendiğinde kararımı vermiş Eylül 2019 da 154.500 TL ye 1.6 tdı leon fr almış üstüne üstlük cam tavanda standart gelmişti

2020 yılında arona ve ibiza gelmicekmiş Türkiye'ye maalesef. Leon yeni kasa da eylül ayında gelicekmiş...

Fiyatlar çok yüksek insanların alım gücü çok fazla yok kredi ile alınıp birşey olmasın diye dua etmek gerekiyor

Leon'un FR ve Xcellence paketlerinin vergi öncesi fiyatı 114 bin'e çıktı, 6.000 TL daha zam geldiği anda %60 ÖTV dilimine giriyor ve fiyat 228 bin TL'ye çıkıyor. Bu fiyatları bile arayacağız gibi görünüyor.

Temmuz ayında ÖTV oranlarının %50 oranında düşebileceği ciddi olarak konuşuluyor..Bence bu zamlarda gelecek ÖTV indiriminin habercisi Haziran ayına gireli henüz iki hafta olmadan ikinci Zammın yapılması tam bir şark kurnazlığı..Ardı ardına zam yapılmasından sonra zaten gelecek olan ÖTV indiriminin bir anlamı kalmayacak..Aylık gelen zamlar yerini haftalık yapılan zamlara bırakmış durumda ne diyelim ki

Temmuz ayında ÖTV oranlarının %50 oranında düşebileceği ciddi olarak konuşuluyor..Bence bu zamlarda gelecek ÖTV indiriminin habercisi Haziran ayına gireli henüz iki hafta olmadan ikinci Zammın yapılması tam bir şark kurnazlığı..Ardı ardına zam yapılmasından sonra zaten gelecek olan ÖTV indiriminin bir anlamı kalmayacak..Aylık gelen zamlar yerini haftalık yapılan zamlara bırakmış durumda ne diyelim ki
İnşallah olur ama ben bu ekonomik ortamda bir ÖTV indirimi beklemiyorum. Yurt dışına döviz çıkmasın diye birçok ithal ürüne vergi gelmişken ithal araçlara ÖTV indirimi gelmesi alınan önlemlerin tam tersi bir hamle olur.

Geri
Üst Alt