Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza Havuz Paspas

enginasam

Kayıtlı Üye
Merhaba malum önümüz kış.Kaliteli yeni kasalara tam oturan bir havuz paspas arıyorum.Daha önce alan,kullanan,bilen varsa lütfen yorumlara yazınız

Merhaba malum önümüz kış.Kaliteli yeni kasalara tam oturan bir havuz paspas arıyorum.Daha önce alan,kullanan,bilen varsa lütfen yorumlara yazınız

İbiza için nerede vardır emin değilim s dizayn var oraya bakabilirsiniz ben leon için alıp kullandım güzeldi koku yapmadı ve tam oturuyordu

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Vip oto paspas var hali kagucuk ve havuzlu üretimi yapıyor bi görüşün isterseniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Verdiğiniz iki sitede de eski kasalar için ürünler mevcut.Yeni kasaya kaliteli üreten bi yer bulamıycaz sanırım

birebir oturan malzemesi çok kaliteli olan bir havuz paspası vw seat aksesuarları satan bir instagram hesabında buldum arakadaşlar

Denizli ilinde bir paspas üretici var fakat firma adını hatırlayamadım int.aratırsanız çıkacağını tahmin ediyorum yorumları bayağı iyidi bilginize

İnternette yeni kasa ibiza yazınca bir sürü ilan cıkıyor

Bende bugun kapı içi kaplama seti gördüm alıp uygulayan varmı20297

İnternette yeni kasa ibiza yazınca bir sürü ilan cıkıyor
Bir sürü çıkıyor fakat çoğu eski kasa ibiza için.Yeni kasa için olan çok az kısım var onlar da kalitesiz malzeme ve tam oturmuyormuş ben piyasadaki en iyisini aldım uyguladım çok da güzel oldu

Hocam paspasin linki var midir biz de bakalim. Benimki hic istedigim gibi degil kaldirip atasim geliyor.

Geri
Üst Alt