Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İBİZA - Yeni LEON

Yeni İBİZA mı ? Yeni LEON mu?

• Kullanılan toplam oy
    64
  • Anket kapatılmış .
aksesuar ve doluluk konfor acısından yeni leon ama görünüş olarak fark yok gibi :confused: ama illaki gözler üstümde olsun diyosan kii anladınn :D ( leon farkı) eski kasa leonn son noktadır :eek:key:

yhugybuz.jpg

a4uha2er.jpg

Fuardan ibiza ve ibion..

yeni leon hakkında forumdaki olumsuz yorumlara rağmen leonu dün fuarda güzelce inceledim, 53.500'e verilen eski kasa 1,6 tdı dsg ile karşılaştırdım... yeni leon yerine eski leon diyenlere şaştım kaldım.. :rolleyes: zevk meselesi tabi ama yeni leonu çok başarılı buldum... Bu klasmanda ise C4 fuarın yıldızı idi değerlendirmeme göre...

İbiza ise içinde 30 sn bile oturmayı gerektirmeyen basit, çin arabası usulü birşeydi, ne zevk aldım ne not... 6 farklı ibiza kullanmış biri olarak bu durumuna üzülüyorum...

yeni leon mükemmel.İbizada makyaj söz konusu ama leon tamamen farklı bir araç olmuş.Yeni golf'ü de sattırmaz bu leon :D

bu iki seçenekte çok iyi bir leoncu olarak çakma ibiza kılıklıo leona binceğime direk ibzaya binerim ben:(

iki araçta ayrı segmentlerin aracı kıyaslanamaz bile leon illaki

dün fuarda inceledim yeni leon'u sadece farlar açıkken azcık dikkat çeker ama farlar kapalı kimse fark etmez bile.dışında hiçbir karakteristlik özellik kalmadığı gibi içide keza aynı koltuğuna oturduğunuzda ne demek istediğimi anlarsınız heryer tık tık plastik sanki reno ya biniyorsun bence seat 4 sene sonra karar değiştirip eski kasayı yeniden üretiyorum dese yok satar,stand da herkez hala eski kasaların başındaydı o kadar gerisini siz düşünün,toledo yapmışlar 4 cam otomatik ama şoför için arka cam düğmeleri yok :) komedi gibi ama arka cam için kilit düğmesi koymuşlar akıl edip.valla benim şahsi görüşüm seat türkiye de bitmiştir bu arabaları çok rekabetci bir fiyata ancak satar golf leon dan boşalan pazarı tek başına doldurur. yeni leon'u al git hyundaı standına koy kimse uyanmaz bu seat diye.resimden yeni leon'a geçeceğim diyen arkadaşlarında yarısı kararlarından döner bence.

dün fuarda inceledim yeni leon'u sadece farlar açıkken azcık dikkat çeker ama farlar kapalı kimse fark etmez bile.dışında hiçbir karakteristlik özellik kalmadığı gibi içide keza aynı koltuğuna oturduğunuzda ne demek istediğimi anlarsınız heryer tık tık plastik sanki reno ya biniyorsun bence seat 4 sene sonra karar değiştirip eski kasayı yeniden üretiyorum dese yok satar,stand da herkez hala eski kasaların başındaydı o kadar gerisini siz düşünün,toledo yapmışlar 4 cam otomatik ama şoför için arka cam düğmeleri yok :) komedi gibi ama arka cam için kilit düğmesi koymuşlar akıl edip.valla benim şahsi görüşüm seat türkiye de bitmiştir bu arabaları çok rekabetci bir fiyata ancak satar golf leon dan boşalan pazarı tek başına doldurur. yeni leon'u al git hyundaı standına koy kimse uyanmaz bu seat diye.resimden yeni leon'a geçeceğim diyen arkadaşlarında yarısı kararlarından döner bence.
daha ilk resmini gördüğümde hoşuma gitmemişti bir arabanın dış görünüşüyle bukadar oynarsanız olacağı budur yaş seviyasini 35 üstüne cekmiştir leon . aksine yeni leon gayet başarılı olmuş daha spor daha sert .

Geri
Üst Alt