Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İBİZA - Yeni LEON

Yeni İBİZA mı ? Yeni LEON mu?

• Kullanılan toplam oy
    64
  • Anket kapatılmış .
bumudur yani wosvagen leonuda kendı araçlarına benzetmiş sert çizgiler koymuş ama daha güzel olabilirdi kanımca.
eski kasaların 2. eli yeni kasa sıfırlarından pahalıya gider :D

yavaşşşşşş geeeeeel gültekin

Yekta bu nedir yahu,

Bu kadarmı, Kimdir, nedir, burası yerimidir. İnsan azıcık utanır, haya eder. Öyle her akla gelen şey bu güzelim foruma yazılırmı. Ben şahsen bu arkadaşın ciddi şekilde uyarılmasını bekliyor vede talep ediyorum. Bir an utandım :(

Teşekkürler şimdiden.

herzaman leon ama eskisi daha iyiydi bu yenilikleri eski kasaya monte etseler daha mükemmel olurdu

dimi yani selçuk :Dfantastik-kadın-resimleri-1.jpg

Ekli dosyalar

• fantastik-kadın-resimleri-1.jpg
    fantastik-kadın-resimleri-1.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 27
abi umarım gonlundekı leon fr ı alırsın ama nebıleyım herseyın hayırlısı olsun tabıdıe ıcımden bır ses senın kırmızı bırtane ibiza alcagını soluyo 1.2 dsg sc veya 4 kapı bılmıyorum:)

Onur Hakkımızda hayırlısı artık bakalım kısmet.. Arabasız kaldık projemize destegini almıyacagımı unuttugumu falan düşünme.. Bu arada Sabır dilerim bu ilk günler çok önemli umarım bir daha yanına yaklaşmazsın ziftin..:eek:key:

Geri
Üst Alt