Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yedek parça ihtiyacı direksiyon kumandası

Arkadaslar parca cok hizli geldi :D vakit gecirmeden montajini yaptim bir dertten kurtulmus oldum :)Screenshot_2020-03-05-16-08-06-824.jpegScreenshot_2020-03-05-16-08-17-525.jpeg

Cevap veren herkese tesekkurler. Tuslarin calismasinda en ufak sorun yok arkadaslar. Tuslar cok iyi calisiyorlar. Sadece sol tarafta kaplama soyulma sorunu var maalesef.

Dogus otoyu denemedim ilk firsatta onlarla iletisime geceyim insallah..

Soft kaplamayi bende dusundum garanti vermeleride guzel birsey yalniz biraz arastirinca bolca sikayet oldugunu gordum. Tuslarin gerekenden cok alakasiz basilmasi (kucuk yada buyuk) yazilarin sacma olmasi gibi sorunlar okudum. Ondan dolayi sogudum acikcasi. Ama tabiki son care olarak cepte tutuyorum :D
hangi şehirde yaşıyorsunuz eger adana ise gelin ben kaplama konusunda yardımcı olurum otorest instagram dan takip edebilirsiniz

hangi şehirde yaşıyorsunuz eger adana ise gelin ben kaplama konusunda yardımcı olurum otorest instagram dan takip edebilirsiniz
Cevap icin tesekkurler. Ben direksiyon kumandasini yenileyip dertten kurtuldum. Yalniz ileri zamanlarda orta konsolda (merkezi kilit dugmeleri ve cakmakligin oldugu bolumde) kucukten soyulma var orasi ile birkac yeri kaplama dusunuyorum. Hatayda ikamet ediyorum ama yolum duserse insallah basinizi agritirim :)

Geri
Üst Alt