Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaz Geliyor Güneşlik

arkadaşlar bari yaptırılacak güneşlikler alüminyum kaplı olanlardan olsunda hiç olmadı karton gibi güneşi gördüm ben bi yamulayım demesin. rentel yaptırmıştı sadece seat yazılı iki tane vantusla cama oturtuyordun çok da faydalıydı leonda cam tam kapanıyordu sanki perde çekmiş gibi ama alteada küçücük kalmıştı:)

gzl fikir sayı belırleyelım ucretı neyse vermeye hazırım hersey SCW için:)

karton gıbı olanlardan yapılmasın eger yapılcaksa camı komple kapyalanlar guzel ...

Standart ölçüdeki güneşlik almıştım, leon'a küçük gelmişti. Ben de Minibüs için olanından almıştım, o da büyük geldi malumunuz. Bunun arası bir ölçüde yapılabilirse, ben de alırım.

Arkadaşlar 2016 leonum var. hb dan oto güneş gözlüğü diye bir urun aldım. Bir tarafı mavi diğer tarafı gri renkli alüminyum veya parlak falan değil. Etrafı ince bir tel çevrili katlaması ve uygulaması çok kolay. Araca yaptırayım deseniz bu kadar iyi oturmaz. On cami içten tamamen kapatıyor. Markası GBaran. Tavsiye ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt