Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım güncelleme

Gerekliyse araç servise gittiğinde yaparlar zaten, özel servise gidiyorsanız tabii gittiğiniz servisin bundan haberi olmayabilir.

yok herhagi bi aranma yada mesaj ve bildirim gelmedi ama merak ettim yani yazılım updeta edilmesi gerekiyor mu araca bi özellik katar mı

yok herhagi bi aranma yada mesaj ve bildirim gelmedi ama merak ettim yani yazılım updeta edilmesi gerekiyor mu araca bi özellik katar mı

Güncelleme varsa eğer mutlaka araç iyileştirmesi yapılmıştır ve değiştirilmesi önerilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Yazılım güncellemeleri araçlara genelde özellik katmaz (aracınız Tesla değilse :) ).

Daha çok iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri olur. Örneğin DSG için zaman içerisinde farklı güncellemeler yapılıp Türkiye trafiğine daha uygun hale getirilmeye çalışıldı. Genelde bu tarz güncellemeler serviste otomatik olarak yapılır.

Servis harici güncelleştirme yapılırmı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zor, genelde araba yetkili serviste direkt merkeze bağlı bilgisayara bağlandığında otomatik olarak yapar zaten sistem güncellemeleri. VAG grup için ODIS mesela kullanılan sistemin adı. Herhangi bir yerde bulunan bir yapı değil.

Geri
Üst Alt