Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım

baron21

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kaputun üstündeki plastik parçam sürat yaptığım için uçtu gitti ve bulamadım temin etmem lazım ama tam anlamıyla ismini bilmiyorum bilen varmı veya temin edebileceğim bir yer ?

Bu nasıl uçuyor biri daha önce sökmüşmüydü bunu

Bende aşırı rüzgârlı yağmurlu yolda süratli gitmişliğim var ilk defa gördüm geçmiş olsun parça bulunur merak etmeyin

Gecmis olsun ustadim. O parcanin rucgardan vs yerinden cikmasi imkansiz! Daha once söküldüyse usta vidalarini atmamis olabilir. Yanilmiyorsam benim toledoda 8 adet vida 8-10 tane de klips vardi. Klipsler atsa vida atmaz yuvalarida gayet saglamdir. Benim toledoya benzer ozellikte. Sende ise 10 tane vida yuvasi 8 tane klips yuvasi goruyorum.

İsin kotusu silecek fiskiye memeleri ve hortumlari da ucmus gitmis. Keske parcayi bulsaydiniz.... Cikmacilara bakin yoksa pahaliya patlayabilir.

Parca muhtemelen 1p0854699 kodlu parcadir. Türkiye'deki cikma ilanlarinda var. Kim ne isim tutturabilirse vermis :D kaput citasi kaput bilmem neyi tarzinda. Parcayi bulursaniz saticiya teyit ettirin yine de... Gecmis olsun.

Son düzenleme:
Ayni kasada bu parca numaralarini da buldum.

1P0854321
1P0854899H

Bulursaniz dedigim gibi saticiya mutlaka teyit ettirin. Muhtemelen ucude uyacaktir ama emin olmus olursunuz.

Bu arada dedigim gibi sizin aracin o parcasinda 10 vida yuvasi 9 gecmeli klips varmis. Onun kendi basina cikmasi imkansiz maalesef! Mutlaka bir tadilattan sonra vidalari ve klipsleri atilmamistir.

Screenshot_2020-05-25-18-12-21-637.jpeg

Ustadim kullandigi silecek fiskiye memesi de bunlarsa onlarda teki 130 lira civari. Hortumu vs derken dedigim gibi baya pahaliya patlar cikma bakman en ideali....

5p0955985b

Fiskiye memeleri ve hortumlarıda gitmiş değil mi ? Bu arada ben o parçayı önceden söktüm boyadım dediğiniz gibi doğrudur zaten sağlam oturmamıştı

Aynen ustadim fiskiye memeleri ve hortumu. Ayrica suyun geri kacmasini onleyen cekvalfte yanılmıyorsam ordaydi (yaniliyorda olabilirim) oda gitmis gibi.. gecmis olsun tekrardan ustadim olacak işmiş sıkma canını Allah beterinden korusun. İnsallah kolayca bulursun..

Geri
Üst Alt