Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım istiyorum.

KeChİ

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; Abilerim kardeşlerim aracımı sattığım için araç arıyorum büyük ihtimalle sıfır bir araç alacağım aslında birazda karar verdik gibi 1.4 tsi fr almayı düşüyorum ankara doğuşun elinde olduğu için ne indirim yapıyorlar doğru düzgün nede ellerinde düzgün araç var 2 adet fr var 1 adet opak kırmızı fr biride apollo mavi var siz olsanız hangisini alırdınız. yada istanbulda çok fazla satıcı fırma olduğu için fiyat durumları nedir. yada biliyorsanız araçları başka seçenek varmıdır. Şuanlık bunlar aklıma takılıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar; Abilerim kardeşlerim aracımı sattığım için araç arıyorum büyük ihtimalle sıfır bir araç alacağım aslında birazda karar verdik gibi 1.4 tsi fr almayı düşüyorum ankara doğuşun elinde olduğu için ne indirim yapıyorlar doğru düzgün nede ellerinde düzgün araç var 2 adet fr var 1 adet opak kırmızı fr biride apollo mavi var siz olsanız hangisini alırdınız. yada istanbulda çok fazla satıcı fırma olduğu için fiyat durumları nedir. yada biliyorsanız araçları başka seçenek varmıdır. Şuanlık bunlar aklıma takılıyor yardımlarınızı bekliyorum.
Valla kardeşim iki renkte cok güzel ama kırmızı candır

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Renk olarak kırmızı dikkat çeker mavi farklılık katar. İsterseniz kocaeli seat saticisindan fiyat alabilirim

Kırmızı tabiki. Şöyle düşünelim 2. el olarak satacagınız zaman ben alıcı gözüyle baktıgımda mavi yi napıyım kırmızı varken der kırmızıya yönelirim :)

Ben arabami alirken neredeyse tum Türkiyeyi aradim. Istanbulda bir bayiden 4 bin lira daha uyguna aldim. Bence arastirin. Sonucta sifir araba aliyorsunuz. Birde yılın sonlarina geldik. Stoklari eritmeleri gerekiyor. Muhakkak daha uyguna bir yerde bulursunuz. Sadece telefonla aramak gerekiyor.

yorumlar için teşekkürler dikkate alıyorum hepsini. Bu arada aklımızda kırmızı bir araba var bide alcantra olsun istiyoruz..! bulan gören varmı.

Ne demiş atalarımız kırmızı olsun 1 fazla olsun :)

19c5af302a7e08ae82c3f13f32b810cd.jpg
bende kirmizi mi mavimi dite cok dusundum sahsi fikrim ben maviyi tercih ettim cokta memnunum

mavi karizmatiktir:)
ve kırmızı-beyaz standart oldu artık

Geri
Üst Alt