Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hic bir zaman bu sitede kimsenin asagilanmasina yada bu siteye gram zarar gelmesine izin vermem ilk kuruldugu gunden beri maddi manevi hayatimdan ödü Vererek ugrastim. Kimse cikipta bunlari inkar edemez bir uyeyle dalga gecilmesine asagilanmasina izin vermem bu can olur emre(jackie) olur ayberk olur serhat abi olur ahmet olur mehmet olur x kisi olur hic farketmez. Kimin kararkteri ne olursa olsun kimseye bugune kadar gram kayirma yapmadim yapmamda. Cenk abi dun abimle 2saat telefonda konustun ne dedi sana kardesimde olsa affetmem dedi dimi iste aynen bende boyle dusunuyorm 3gun siteye giremiyo olm bi gir bak bir iki mesaj at diye kiziyorum bu kadar ince dusunurkende olmuyor degil hatalar elbet oluyor birileri bziim verdigimiz emeklere ihanet etmeye kalkarsa iste ozaman sorun o zaman cikar

Herkese saygilar sevgiler
Varolsun scw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt