Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmurda Kapanan Camda sunroof kapanmıyor

Theagle07

Kayıtlı Üye
Yağmurda kapanma özelliğini açtım camlar sorunsuz kapanıyor fakat sunroof kapanmıyor araç 2018 style bilgisi olan başına gelen var mı sunroof normal şartlarda sorunsuz çalışıyor sadede yağmurda kapamada kapanmıyor

Tam model yılını hatırlamıyorum ama ya 2016 ya da makyaj sonrası modüller bu özelliği tam desteklemediği için birçok yer de uygulamıyor artık.

Tam model yılını hatırlamıyorum ama ya 2016 ya da makyaj sonrası modüller bu özelliği tam desteklemediği için birçok yer de uygulamıyor artık.
araç makyajlı büyük ihtimalle dediğin gibi yeni konu açıktım ama 300 kadranla cupra bayrağı ekrana nasıl ekleniyor biliyor musun birde orta ekrandaki arabayı değiştirmeyi cupra veya başka araç

Ben kendim uygulama yapmadığım için çok detay bilgim yok. Zaten aracım eski tip kadranlı. Makyajlının ilk nesillerinden, ben aracı aldığımda hayalet gösterge daha satılmaya başlanmamıştı.O kadar para verip de değiştirme ihtiyacı da hissetmedim.

Geri
Üst Alt