Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmur Sensörü

l06furkan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2007 leon aldık alırken fark etmemiştik ön cam değişmiş ve yağmur sensörünü takmamışlar ve ya camda yokmuş ama yeri belli camın sağ üst tarafında fakat sensör vs bi şey yok 2. El bulabilirmiyiz ve ya bulsak taktırabilirmiyiz, birisi takmak için camı falan söküyorlar dedi yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar 2007 leon aldık alırken fark etmemiştik ön cam değişmiş ve yağmur sensörünü takmamışlar ve ya camda yokmuş ama yeri belli camın sağ üst tarafında fakat sensör vs bi şey yok 2. El bulabilirmiyiz ve ya bulsak taktırabilirmiyiz, birisi takmak için camı falan söküyorlar dedi yardımcı olursanız sevinirim.

Kardşeim sensör takılır o sorun değil önemli olan cam ,camda yer yoksa camı değiştirmeleri gerek .Sana zahmet fotoğraf atarmısın ?Daha iyi yardımcı oluruz.

Far kumandasında auto konumu varmı?Görünüşe göre camı alırken sensörlü cam almışlar şanslısın.Gidip iyi bir yerde yaptırabilirsin herhangi sökme olmaz sadece yağmur far sensörünü ve jelini alıp takıcaklar.

Far kumandasında auto konumu varmı?Görünüşe göre camı alırken sensörlü cam almışlar şanslısın.Gidip iyi bir yerde yaptırabilirsin herhangi sökme olmaz sadece yağmur far sensörünü ve jelini alıp takıcaklar.

Far kumandasında auto konumu var ve çalışır durumda. Peki yapmur sensörünü nasıl bulacağız? İnternette vs bulamadım. Gidio hurda bir araçtanmı alıcaz bu konuda da yardımcı olursan sevinirim.

Far kumandasında auto konumu var ve çalışır durumda. Peki yapmur sensörünü nasıl bulacağız? İnternette vs bulamadım. Gidio hurda bir araçtanmı alıcaz bu konuda da yardımcı olursan sevinirim.

Aliexpresste var ama tesisatta hangi islemler lazim kol degisiyormu vs vs bir bilgim yok :) yalnız bildigim kadariyla soyle bir durum mevcut. Eger ki farda auto konumu varsa paket stylance dir muhtemelen. 2006 ve sonraki stylance paketlerde yagmur sensoru orijinalde var diye hatirliyorum. Tesisati gostermek lazim eksikleri neler ona göre hareket etmek lazim..

Asagidaki linkteki gibi bircok urun var. Ama hangisi uyumlu bilemiyorum maalesef... Sadece sensor, ya da tam set kablo va satilanlar var. Plastik muhafaza da lazim onun icin. Yani tam liste cikarip ise girismek lazim... Linkleri atiyorum incelersin ustad sonuca ulasirsan montaj asamalarini paylasirsan bircok kisiye on ayak olabilir :)

TRY 90.71 | Yağmur sensörü Skoda Octavia koltuk Toledo Leon VW Touran Arteon Polo Passat Audi A3 A4 Q5 Q3 8U0955559 8U0 955 559

TRY 91.98 49%OFF | READXT araba yağmur nem sensörü kutusu ışık sensörü kablo ile kablo VW Passat B8 Golf 7 MK7 A3 A6 a7 A8 Q3 Q5 Q7 TT 8U0955559C

TRY 536.08 21%OFF | Araba yağmur nem sensörlü ışık sensörü otomatik far anahtarı kablo kablo demeti kutusu VW Golf 7 için MK7 81D955547 81D 955 547

Herhangi bir yetkili servise gidip araç şasi numarasından parça kodunu öğrenebilirsiniz. Sonrasında servisten alıp taktırabilir veya @wanted007 'nin belirttiği gibi Aliexpressten vs. sipariş edip bir elektrikçiye taktırabilirsiniz. Önemli olan parça kodunu öğrenmek, sonrasında parça bulunur illa ki.

Asagidaki linkteki gibi bircok urun var. Ama hangisi uyumlu bilemiyorum maalesef... Sadece sensor, ya da tam set kablo va satilanlar var. Plastik muhafaza da lazim onun icin. Yani tam liste cikarip ise girismek lazim... Linkleri atiyorum incelersin ustad sonuca ulasirsan montaj asamalarini paylasirsan bircok kisiye on ayak olabilir :)

TRY 90.71 | Yağmur sensörü Skoda Octavia koltuk Toledo Leon VW Touran Arteon Polo Passat Audi A3 A4 Q5 Q3 8U0955559 8U0 955 559

TRY 91.98 49%OFF | READXT araba yağmur nem sensörü kutusu ışık sensörü kablo ile kablo VW Passat B8 Golf 7 MK7 A3 A6 a7 A8 Q3 Q5 Q7 TT 8U0955559C

TRY 536.08 21%OFF | Araba yağmur nem sensörlü ışık sensörü otomatik far anahtarı kablo kablo demeti kutusu VW Golf 7 için MK7 81D955547 81D 955 547
Aracı aldığımız kişiye söyledik sağolsun kendisi yardımcı oldu hatayda çıkmacıdan bulmuş bize verdi, içerdende kablosu çıktı çalışır durumda... Şimdilik bantladık linçlemeyin JPEG_20210715_195458_1655645159593955357.jpg

Geri
Üst Alt