Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmur/Kar Brandası

Salih64

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi akşamlar...Erzurum da yaşıyorum aracım kar/yağmur altında kalıyor garajım da yok karda, soğukta donmayan boyaya zarar vermeyen su geçirmez güneşli hava da terleme yapmayan türlerden bildiğiniz yada kullandığınız branda markası/türü varmı acaba arabama acıyorum karın yağmurun altında ve kar/don sanruf uma zarar verir mi 2012 leon

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba iyi akşamlar...Erzurum da yaşıyorum aracım kar/yağmur altında kalıyor garajım da yok karda, soğukta donmayan boyaya zarar vermeyen su geçirmez güneşli hava da terleme yapmayan türlerden bildiğiniz yada kullandığınız branda markası/türü varmı acaba arabama acıyorum karın yağmurun altında ve kar/don sanruf uma zarar verir mi 2012 leon

Hiç kimsenin bu konuda bilgisi,önerisi veya kullanan vs yokmu acaba koca grupta

Sizin gibi bende arabama acıyorum da fakat şimdiye kadar arabayı çizmeyen güneşli havada terleme yapmayan branda duymadım .Birde şöyle bir durum var arac brandalı iken aracınıza birşey olsa anca brandayı çıkarınca farkında olacaksınız.En güzeli imkanınız varsa kapalı garaja koymak.Erzurumu bilirim.Hatta büklerimiz derki Soğuk Eskişehirde doğar,Afyonda büğür,Erzuruma yerleşirmiş.:) Güzel memleketimizin her köşesine Selam olsun.Saygılar.

Bunun en iyi olanı branda değil port garaj sistemleri bir Demir doğramacı ve brandacı işinizi görür hazır sistemler de mevcut fakat çok yüksek maliyetli ama kullanışlı ve değer

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bunun en iyi olanı branda değil port garaj sistemleri bir Demir doğramacı ve brandacı işinizi görür hazır sistemler de mevcut fakat çok yüksek maliyetli ama kullanışlı ve değer

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Abi onları da araştırdım.. Hem apartmanın önü onun için pek müsait değil yani uygun yer yok ve ayrıca Erzurum malum bazen yoğun kar oluyor profilden yaptırsam da yoğun kar birikmesi sonucu çöker diye de korkuyorum... Otom marka sı var 4 mevsim diyor hava alır fakat sı geçirmez falan diyor acaba kullanılır mı miflonlı dikişsiz vs diyor araç modelime göre otom-seat-leon-2006-2012-coupe-araca-ozel-branda-113521.jpgScreenshot_20181201-191722.jpgotom-seat-leon-2006-2012-coupe-araca-ozel-branda-113522.jpg

Sizin gibi bende arabama acıyorum da fakat şimdiye kadar arabayı çizmeyen güneşli havada terleme yapmayan branda duymadım .Birde şöyle bir durum var arac brandalı iken aracınıza birşey olsa anca brandayı çıkarınca farkında olacaksınız.En güzeli imkanınız varsa kapalı garaja koymak.Erzurumu bilirim.Hatta büklerimiz derki Soğuk Eskişehirde doğar,Afyonda büğür,Erzuruma yerleşirmiş.:) Güzel memleketimizin her köşesine Selam olsun.Saygılar.
Birde abilerim şu sorun da mk2 kaputunun yani benim araç ta geçen yağmurlu havada aklıma geldi baktım kaputun devamında olan cam tarafındaki plastik aksamdan içeri damla damla yağmur suyusızıyor motorun üstüne acaba sıkıntı yaşatır mı zararı olur mu resimde çizdiğim yerden su girmesi ve kaput altındaki keçeyi de aşıp motor bölgesini ıslatıyor, bunu görünce de dedim ki bi branda almam gerek böyle olmaz diye... Bu konuda ne yapmalıyım veya aynı kasayı kullananlar bu sorunu nasıl çözdünüz sketch-1543766269072.jpg

Birde abilerim şu sorun da mk2 kaputunun yani benim araç ta geçen yağmurlu havada aklıma geldi baktım kaputun devamında olan cam tarafındaki plastik aksamdan içeri damla damla yağmur suyusızıyor motorun üstüne acaba sıkıntı yaşatır mı zararı olur mu resimde çizdiğim yerden su girmesi ve kaput altındaki keçeyi de aşıp motor bölgesini ıslatıyor, bunu görünce de dedim ki bi branda almam gerek böyle olmaz diye... Bu konuda ne yapmalıyım veya aynı kasayı kullananlar bu sorunu nasıl çözdünüz Ekli dosyayı görüntüle 18895

Sanırım su tam buradan giriyorsketch-1543767195510.jpg

Salih bizim burada bu şekilde yapıyorlar
sana ait alanın varsa çok güzel duruyor. kullanımu ve açılımı çok kolay
http://www.portatifgaraj.com.tr/

Salih bizim burada bu şekilde yapıyorlar
sana ait alanın varsa çok güzel duruyor. kullanımu ve açılımı çok kolay
http://www.portatifgaraj.com.tr/
Güzel çözümmüş abi buna bi bakacağım ... 10. 15 günde bir 2 haftalığına geçici görevlere gidiyorum ilçe dışına arabamla ve araç karda yağmurda kalıyor açıkta ve motor bölgesine su alıyor kaput altındaki keçeyi de aşıp, kaputtan motor bölgesine su alma olayına nasıl bir çözüm bulabiliriz acaba? Kaput devamında ki plastik aksam dangiriyor başka yer yok gibi girecek Screenshot_20181203-162953.jpg

Güzel çözümmüş abi buna bi bakacağım ... 10. 15 günde bir 2 haftalığına geçici görevlere gidiyorum ilçe dışına arabamla ve araç karda yağmurda kalıyor açıkta ve motor bölgesine su alıyor kaput altındaki keçeyi de aşıp, kaputtan motor bölgesine su alma olayına nasıl bir çözüm bulabiliriz acaba? Kaput devamında ki plastik aksam dangiriyor başka yer yok gibi girecek Ekli dosyayı görüntüle 18900

ilginç dikkat etmedim hiç
bi kontrol ederiz.
@AdeM59 ne diyorsun konu hakkında

Geri
Üst Alt