Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ ve periyodik bakım

Yaklaşan bakım KM uyarısı verdiyse sorun olmaz.

Arkadaşın bahsettiği gibi 15.000 KM veya 1 yıl sürenin dolması hangisi önce dolarsa bakım yaptırmanızı tavsiye ederim. Bakım sürelerini geçerse aracı garanti dışı bırakabilirler.

Hocam yıllık bakım yaklaşmış 2bin km deki aracın neyine bakacaklarsa, 15 bini beklemeyi düşünüyorum ama tırsmıyorda değilim bir servisle konuşmayı düşünüyorum gerçi diyecekleri cevap belli getirin diyecek.Işığı sondürdüm araçtan şuanlık sıkıntı yok.Teşekkürler yanıtlarınız için.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam yıllık bakım yaklaşmış 2bin km deki aracın neyine bakacaklarsa, 15 bini beklemeyi düşünüyorum ama tırsmıyorda değilim bir servisle konuşmayı düşünüyorum gerçi diyecekleri cevap belli getirin diyecek.Işığı sondürdüm araçtan şuanlık sıkıntı yok.Teşekkürler yanıtlarınız için.

Yıl dolmasına rağmen km dolmadı diye 15 bini beklerseniz aracınız %100 garanti dışı kalır diyebilirim :)

Önceki aracımda da km 1800km civarı olmasına rağmen 1yıl olduğu için bakımını gün geçirmeden yaptırdım. Bu aracımda da aynısını yaptırmayı düşünüyorum. Kullanılan Yağların ömrü de 1yıl diye biliyorum kullansanız da garaja kaldırsanız da ömrü doluyor diye biliyorum. Bakım zamanı geçirmek muhtemelen garanti dışı bırakacaktır.

Önceki aracımda da km 1800km civarı olmasına rağmen 1yıl olduğu için bakımını gün geçirmeden yaptırdım. Bu aracımda da aynısını yaptırmayı düşünüyorum. Kullanılan Yağların ömrü de 1yıl diye biliyorum kullansanız da garaja kaldırsanız da ömrü doluyor diye biliyorum. Bakım zamanı geçirmek muhtemelen garanti dışı bırakacaktır.

Arkadaşımda öyle dedi teşekkürler :)

Geri
Üst Alt