Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ düşük uyarisi

Hocam yukaridaki yazimda da belirttim bir onceki aracim 1.0 ecotsi manuel yeni ibiza idi. Tam 0 kmden 40000e kasar kullandim. Yag eksik sorununu hic yasamadim. Bu aracta ise basima geldi. 2 gune bir duz bir zeminde kontrol edecegim. Sadece yag eksiltme uyarisi disinda da klima acikken kirmizi isikta rolanti cok dusup arac sarsintili calisiyor titriyor bazen de stop ediyor o durumu da anlamadim.

Hocam araç teknolojik olduğundan dolayı kendisi bir süre sonra otomatik kapatıyor benimde başıma geldi güzel bir teknoloji hatta uzun süre kapalı kalırsa kontağı bile kapatır.Start-Stopu kapatın kapanmaz aracınız.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam araç teknolojik olduğundan dolayı kendisi bir süre sonra otomatik kapatıyor benimde başıma geldi güzel bir teknoloji hatta uzun süre kapalı kalırsa kontağı bile kapatır.Start-Stopu kapatın kapanmaz aracınız.

Start stop kapali hocam ona ragmen araba rolantide titemeye basliyor devir dusuyor stop ediyor ama bunu sadece klimada yapiyor. Bu stop etme olayi ara sira yapiyor.

1.0, 1.2 yani kucuk motorlu araclarda bu yag yakma durumu vag grubunda var diye biliyorum. Bu arada benim aracta lastikler bridgestone geldi. :)

Arkadas biz mi kullanmayi bilmiyoz yag biter kullanici hatasi telefon bozulur kullanici hatasi ne hatali bir milletiz yaa hep viz bozuyorsuz herhalde herkes dogru biz yanlis

Arkadas biz mi kullanmayi bilmiyoz yag biter kullanici hatasi telefon bozulur kullanici hatasi ne hatali bir milletiz yaa hep viz bozuyorsuz herhalde herkes dogru biz yanlis

Aynen bu bir taktik diyebiliriz,öbür türlü işin içinden çıkamazlar ama herşeyinde adanı var.Adam sıfır araç alıyor almadan önce foto çekiyor sonra yoldayken klima menfezinin kırık olduğunu görüyor servise gidince kullanıcı hatası diyorlar ama allahtan fotoğraf çekmiş .Ben internetten bile pahalı birşey sipariş edince video çekerek açıyorum..

Arkadaslar merhaba. Hatirlayanlar olacak arona aracimda sol öntaraftan tikirti geldigi ve direksiyonu cevirirken gacur gucur sesler geldigini soylemistim. Bugun servise ugradim. Suspansuyon ve yaylarin tozlandigini soylediler. Tozlari temizleyip yagladiktan sonra butun sesler kesildi. Aracimin arka bagaj kapaginda titreme sesi, frenlerde durmaya yakin islik sesi,ön gögüste dalgalanma durumu ve klimada bazen devrin düşüp isiklarda stop etmesi sorunu devam ediyor. Şu an servis çok yoğunmuş ekim ayi içerisinde ikame aracin olduğu bir gün aracimla ilgileneceklermiş. Olaylarin takibindeyim. Duruma gore edindigim bilgileri paylasacagim.

Arkadaslar merhaba. Hatirlayanlar olacak arona aracimda sol öntaraftan tikirti geldigi ve direksiyonu cevirirken gacur gucur sesler geldigini soylemistim. Bugun servise ugradim. Suspansuyon ve yaylarin tozlandigini soylediler. Tozlari temizleyip yagladiktan sonra butun sesler kesildi. Aracimin arka bagaj kapaginda titreme sesi, frenlerde durmaya yakin islik sesi,ön gögüste dalgalanma durumu ve klimada bazen devrin düşüp isiklarda stop etmesi sorunu devam ediyor. Şu an servis çok yoğunmuş ekim ayi içerisinde ikame aracin olduğu bir gün aracimla ilgileneceklermiş. Olaylarin takibindeyim. Duruma gore edindigim bilgileri paylasacagim.
Hocam selam, son durum nedir, benim Aronadan da direksiyonu çevirince sağ sol farketmeksizin, net duyulacak şekilde gacırtı geliyor, bu sorunu tam olarak nasıl çözdüler

Bendede mevcut ciddi şekilde geliyor ama el freni çekikken geliyor.Aynı şekilde caddydede geliyor bence normal birşey .Galiba arkalar bağımlı olduğundan gerliyor ondan olabilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dalgalanma normaldir bu arada bilginize airbag olduğu için o kısımları ince yapıyorlar her iki aracımdada mevcut

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt