Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw fahiş fiyatlar

Arkadaşlar 5 gün önce 2014 model caddy aracımı 251 bin tl ye sahibindende satışa çıkardım.2 gün önce biri aradı ve 245 e anlaştık bana kendisi 500 tl kapora gönderip aracın ilanını kaldırdım.Telaş içersinde vw bayisine gittim yeni caddy için.Gitmez olaydım,başımdan kaynar sular döküldü;bana haziran ayına kadar araç gelmeyeceğini gelse bile ayda 2 araç gelebileceğini ve size sıranın gelmeyeceğini söyledi.Bunu duyunca biran telaş oldum, iş gereği 8 ay ticari araç olmadan yapamam 2. Aracım ateca mevcut ama onlada yük yükleyemem.Sahibindene baktım ,2. Şokumu yaşadım;istediğim cam tavanlı araç 450 bin tl ye satılıyor sahibindende , sıfırı vw de 350 bin tl..Acil bir telaşa kapılarak aracı sattığım adamdan özür diledim, birazda mahcup oldum karşıdaki için ve kaporasını geri gönderip aracımı satmaktan vazgeçtim.Çok üzücü bir durum dünde 15 bin tl zam geldi.Bir peugeot rifter almak geçti içimden ama içine hiç sinmedi sanırım en güzel mart nisan ayına kadar bu şekilde gitmek 2. Ellerin fiyatı artacakmış zaten .Bu fahişliğin önüne geçilmesi lazım acilen.Ateca bile 25 bin km de 540 a satıyorlar ,600 bile var.İnsanlar zor durumda cidden ,yazık..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sen ucuz yırtmışsın yine hocam. Olan bize oldu.

1637344834556.png Görüyorsunuz şuan ki sıfıri ibiza fiyatları (galericilerin)1637344879275.pngBuda Seatın

Hocam ciddi şekilde moral bozuyor kendime gelemedim 2 gün çok istediğim bir araçtı biran elimden çıkartmak istyorum 7 yıl oldu çok sıkıldım araçtan .50 binde masrafta yapar diye düşünüyorum .Karşıdakinede ciddi şekilde mahcup oldum şimdi bakıyorum 100 bin km de 272 ye satıyorlar benim aracın aynısını.Beni masrafa sokmasada insanı çok üzüyor bu tür olaylar maalesef.Yani 20 40 bin tl ye razıyım ama 100 bin kabul edilebilecek bir rakam değil.Parayı çöpten bulmuyoruz.Sözde müslümanız.En iyisini yaptığımı düşünüyorum mart gibi satarım,zaten fiyatlar marta kadar artar haziran gibi çip krizi biterse ikinci eller düşecektir o zamanda alırım yemi caddyi ,nasip olursa.İnanın vw de satış danışmanları defterlere resim çiziyordu hiç kimse yok araç yok paramızla rezil olduk.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 hafta önce kuzenimin aracı bmw 116i sattım. Aklımızdaki araç Ford rangerdı. Rangerlara bakıyorum birçoğu ağır hasar kayıtlı ve aşırı yüksek fiyattaydı ve 230 bin bandında geziyordu. Güzel araç bulamayınca dedik bari leon tarzı bir araç alalım elimizde biraz tutar düzgün araç bulduğumuzda satar Ranger alırız. Leon ilanlarına bakayım dedim bakmaz olaydım o fiyatları görünce 1 2 gün kendime gelemedim:). Bir leon buldum fiyatı uygun doluluğu güzel temiz bir araç ; arıyorum sahibini açan yok. Bir kaç aracı böyle aradım telefonu açmadılar. En sonunda 2 hafta geçti ve bugün 290.000 tl kuzenime ford rangerı aldık. 2 haftadaki fiyat farkı yaklaşık 60.000 tl oldu. Bi aralar aklımda şehir içerisinde kullandığım micrayı satıp bir ibizaya yazılmaktı. Bu planı iyiki yapmamışım zaten şuanda İmkansızlaştı. Sıfır araçlarıda aradım ibiza sordum. İstanbulda bulunan tüm bayileri aradım hepsinin dediği araç gelicek ancak hepsinin sahibi var. Dedim yazılırsam ne zaman alabilirim dedikleri tarih veremiyoruz. Valla şansımı birkaç markadan daha denedim hepsinin dedikleri bu. 2 sene önce aldığım ateca 9 bin km yapmama rağmen yaklaşık 520.000 530.000 civarına yaklaşmış ben aldığımda 240.000'di. Hemen hemen 2'ye katlanmış fiyatı. Birde micram var 4 sene önce 39.000 tl'ye almıştım şuan 170.000-190.000 tl birde 25.000 km yaptım. Daha ne denir ki. Yine düştük fahiş fiyatlı galericilere.

Hocam yakın çevrenizde 0 araç almak isteyen kim varsa yayım şuan herkes araç satmayın diye bas bas bağırıyorlar ciddi artış gösterecekmiş.Geçmiş olsun diyelim siz satmışsınız zararlıda olsa yerine araç almışsınız en azından paranız hibe olmadı.Nasip kısmet diyelim.

Hocam yakın çevrenizde 0 araç almak isteyen kim varsa yayım şuan herkes araç satmayın diye bas bas bağırıyorlar ciddi artış gösterecekmiş.Geçmiş olsun diyelim siz satmışsınız zararlıda olsa yerine araç almışsınız en azından paranız hibe olmadı.Nasip kısmet diyelim.

Eyvallah hocam. Bir süre daha aynı araçlar ile devam o zaman yapıcak bişi yok.

@mertcelik3576 size tavsiyem eğer ki gücünüz varsa yeni aracı alıp eskisini satın hocam. Geçen yıl Eylülde Leon'u satıp Ateca almayı düşündüm. Leonu 185bin TL den satışa koydum, Ateca içinde o kadar açığım vardı çok arayan oldu sağolsunlar tabi pazarlık yapmak istediler kimse ile pazarlık yapmadım bunaldım aranmaktan. Baktım ki millet sattığı aracı 20-30bin üstüne geri almaya çalışıyor. Bende 150bin tl kredi çektim 35bintl de elden borç aldım babamdan. Ateca'yı Leon'u satmadan aldım. Dedim Leon'u satıp krediyi ve borcu kaparım. Neyse ertesi gün telefonlarım susumak bilmedi bu sefer pazarlık için değil direk satın almak için arıyorlar. İşkillendim malum sarı siteye girdim herkes fiyatları 10-15 yukarı çekmiş. 2 yıllık çekmiştim krediyi faizi 30bin tl idi. Daha ilk 3-4 günden 15bin tl koydu araç üstüne yani. Dedim böyle işe başlarım :) İlanı kaldırdım kaldırmama rağmen 4-5 kişi aradı "abi aracı sattın mı ilan kalkmış filan" diye dedim satmadım satmaktan vazgeçtim. Nasıl yalvarıyorlar sat diye bir şahit olsan hocam. Neyse sonuç olarak aracımı 185 e satmayıp 150 kredi + 30 Faiz + 3 dosya masrafı vs olmak üzere çektiğim kredinin 2 yıllık maliyeti aracımla aynı paraya denk geldi kendi aracımı taksitle satın almış oldum yani hocam. Şuanda bakıyorum benim araç gibi temiz olanlar 285-310bin tl yazmış bendeki manuel, otomatikler ise DOD sitesinde +400Bin TL. O zaman satsaydım şuan baya pişman olurdum. Bu ülkede en güzel şey türklirası ile borçlanmak! Ülke olarak Romanya ve Bulgaristandan malesef daha kötü durumdayız. Bulgar çocukları Edirneli Bakkal ve marketlerden alışveriş yapıp bozuk para üstlerini almıyorlar şuanda! Bozuk TL'lerin bile yüzüne bakmıyor!

@mertcelik3576 size tavsiyem eğer ki gücünüz varsa yeni aracı alıp eskisini satın hocam. Geçen yıl Eylülde Leon'u satıp Ateca almayı düşündüm. Leonu 185bin TL den satışa koydum, Ateca içinde o kadar açığım vardı çok arayan oldu sağolsunlar tabi pazarlık yapmak istediler kimse ile pazarlık yapmadım bunaldım aranmaktan. Baktım ki millet sattığı aracı 20-30bin üstüne geri almaya çalışıyor. Bende 150bin tl kredi çektim 35bintl de elden borç aldım babamdan. Ateca'yı Leon'u satmadan aldım. Dedim Leon'u satıp krediyi ve borcu kaparım. Neyse ertesi gün telefonlarım susumak bilmedi bu sefer pazarlık için değil direk satın almak için arıyorlar. İşkillendim malum sarı siteye girdim herkes fiyatları 10-15 yukarı çekmiş. 2 yıllık çekmiştim krediyi faizi 30bin tl idi. Daha ilk 3-4 günden 15bin tl koydu araç üstüne yani. Dedim böyle işe başlarım :) İlanı kaldırdım kaldırmama rağmen 4-5 kişi aradı "abi aracı sattın mı ilan kalkmış filan" diye dedim satmadım satmaktan vazgeçtim. Nasıl yalvarıyorlar sat diye bir şahit olsan hocam. Neyse sonuç olarak aracımı 185 e satmayıp 150 kredi + 30 Faiz + 3 dosya masrafı vs olmak üzere çektiğim kredinin 2 yıllık maliyeti aracımla aynı paraya denk geldi kendi aracımı taksitle satın almış oldum yani hocam. Şuanda bakıyorum benim araç gibi temiz olanlar 285-310bin tl yazmış bendeki manuel, otomatikler ise DOD sitesinde +400Bin TL. O zaman satsaydım şuan baya pişman olurdum. Bu ülkede en güzel şey türklirası ile borçlanmak! Ülke olarak Romanya ve Bulgaristandan malesef daha kötü durumdayız. Bulgar çocukları Edirneli Bakkal ve marketlerden alışveriş yapıp bozuk para üstlerini almıyorlar şuanda! Bozuk TL'lerin bile yüzüne bakmıyor!

Hocam haklısınız bende satmakdan vazgeçtim yazılmak istedim böyle giderse hazirana kadar sıra gelmez dediler şu kriz bitsin öyle alacağım şuanda kendimi riske atmak istemiyorum, teşekkürler değerli yorumunuz için.Benim aracı 700 bin tl ye koyanda var

Hocam 300 bine talip çıktı araca satayım dedim sarı sitede 420 olan aracı alayım dedim bir girdim 500 bin olmuş .Allah kabul etmez bunuel insaf ya 2.şokumu yaşadım resmen.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt