Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vitesi p konumunda terk edin

servanyldrm

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm yaklaşık 2 ay önce almış olduğum seat leon 2016 fr dsg şanzımanlı aracım hata vitesip konumunda terk edin uyarısı aldım 15 saniye kadar durdu gitti aracı aldığım hafta da 2 saniyeliğine gelip gitmişti doğuş oto servisi aradım aracım şuan 56.xxx kilometrede ve uzatılmış garantim var 60 bine kadar bekleyeyim mi bir de bu arıza neden çıkar sebebi nedirIMG_6708.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamun aleyküm yaklaşık 2 ay önce almış olduğum seat leon 2016 fr dsg şanzımanlı aracım hata vitesip konumunda terk edin uyarısı aldım 15 saniye kadar durdu gitti aracı aldığım hafta da 2 saniyeliğine gelip gitmişti doğuş oto servisi aradım aracım şuan 56.xxx kilometrede ve uzatılmış garantim var 60 bine kadar bekleyeyim mi bir de bu arıza neden çıkar sebebi nedirEkli dosyayı görüntüle 20735

Merhaba, bu konu daha önceden açılmıştı. aküyü değiştirip çözen,serviste yazılım ile çözen ve vites topuzunun altındaki sensörle alakalı olduğunu söyleyen vardı. Forumda Dsg hatası yazarak bulabilirsin.

Selamun aleyküm yaklaşık 2 ay önce almış olduğum seat leon 2016 fr dsg şanzımanlı aracım hata vitesip konumunda terk edin uyarısı aldım 15 saniye kadar durdu gitti aracı aldığım hafta da 2 saniyeliğine gelip gitmişti doğuş oto servisi aradım aracım şuan 56.xxx kilometrede ve uzatılmış garantim var 60 bine kadar bekleyeyim mi bir de bu arıza neden çıkar sebebi nedirEkli dosyayı görüntüle 20735

Sıkıntı yaratan bir durum değil genel sorunu vitesin orada olan bir sensör den oluyor değiştirmek ile sorun çözülüyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Garanti bitmeden gidin vites altındaki switch degisiyo ücretsiz dir bilginize

Teşekkürler 60 bin bakımına kadar bekliyicem bu sene sonuna kadar garantim var sağolun arkadaşlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu fotoyu saklayin bazen tesbit edemezlerse bunu kullanabilirler ama artik vites topuzun altindaki sensorun tamami degismiyormus benimkini komple degistirmislerdi artik oradaki sokete ek bir soket takip cozum bulmuslar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar konuyu hortlattim :)
Bugun ayni sorun bendede olsu 2018 Fr ibiza 39 binde
Galiba kronik sorun bi ara bakima goturup degistricem konuyu okudum kullanmaya engel degilmis . Tesekkurlerbilgilendirme icin
Ayrica servis sonrasi bi guncelleme yparim nekadar tuttu vs :)

Geri
Üst Alt