Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAGCOM Nedir ? Hizmet Veren Arkadaşlarımız.

extinct

Kayıtlı Üye
istanbul pendik tarafında gizli özeelik açabilen kimse varmı ?
full link crack yapabilen var mı ?

memet_one

Administrator
istanbul pendik tarafında gizli özeelik açabilen kimse varmı ?
full link crack yapabilen var mı ?

Maltepe enderelektronik e git orası yapıyor daha doğrusu daha uyguna aktif ediyor orjinal kod kullanıyor gizli özellik içinde istediklerini halleder

özgür tayılga

Kayıtlı Üye
Pendik te bende bulamadım Ataşehir de düzgün bi yer buldum İETT garajının tam karşısı adamlar profesyonel

oğuzhanusta55

Kayıtlı Üye
Bi gizlli özellik açmak 100 tl olmuş vag kablosu alıp biz açsak daha mantıklı artık

wanted007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar konuyu baltalamak istemem ama alakali oldugu icin sormak istedim. Uygun fiyata vag kablosu buldum yalniz versiyonu 15.7 yani eski model. 2005 modelde istenen ozellikleri acmada sorun cikarmaz degil mi? Cikarmazsa bende (cam kaldirma gibi) birkac ozellik acmayi dusunuyorum.

Tagwalker

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bu belirtilen gizli özellikleri Diyarbakır’da açabilecek güvenilir bir yer bilen var mı?

Üst Alt