Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VagCom Kablosu arıyorum.

ahmet_cnr

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar vagcom kablosu arıyorum hangi versiyonu almalıyım hangi ürünün almalıyım internette çok farklı fiyatlar farklı kablolar görüyorum link olarak atarsanız sevinirim daha önce ALIP KULLANAN arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim teşekkürler şimdiden.

Selam arkadaşlar vagcom kablosu arıyorum hangi versiyonu almalıyım hangi ürünün almalıyım internette çok farklı fiyatlar farklı kablolar görüyorum link olarak atarsanız sevinirim daha önce ALIP KULLANAN arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim teşekkürler şimdiden.
Dün elime ulaştı, kullanıp size deneyimlerimi yazarım, dün hata aldım bağlanırken.

Güncellenen kabloyu tercih edin ben normal alıp kullanmıştım ama güncelleme olmadığı için işime yaramadı birde birden fazla PC de kullanım oluyor mu onu sorun bazıları ilk kurulum ve kullanılan PC dışında sorun oluşturuyor

Otoeko diye bir firmanın sitesinden aldım, bugün 2 araca kodlama yaptım (2017 leon, 2012 polo gti), memnun kaldım, aracımın bütün özelliklerini açtım. 20.4 versiyon satışta şuan. Şimdi ayak aydınlatma montajı gibi kodlamalara başlayacağım.

İyi günler. CD içeriğini paylaşma imkanı varmıdır?

Arkadaslar konuyu baltalamak istemem ama benimde ufaktan bir sorum olacak.

Kullanilmis vagcom 156 gibi kablolar var. Aracim 2005 oldugu icin uyuyor galiba :) Benim amacim sadece camlari kumanda ile otomatik kapatmayi acmayi aktif etmek. Baska hicbir islem yapmayacagim. Sirf bunun icin ikinci el kabloya 150-200 lira vermeye deger mi? Birde bunlarda baska pcde sorun cikarma durumu olabiliyormus galiba! Yada antivulirus olan pc de calistirilirsa cihaz arizalaniyormus herhalde..

Piyasada tek ozellik acacagim diyen bile agzini 100 liradan açıyor sanki bana atomu parcaliyor. Oneriniz nedir yakinlarimda hickimsede kablo yok maalesef :/

Arkadaslar konuyu baltalamak istemem ama benimde ufaktan bir sorum olacak.

Kullanilmis vagcom 156 gibi kablolar var. Aracim 2005 oldugu icin uyuyor galiba :) Benim amacim sadece camlari kumanda ile otomatik kapatmayi acmayi aktif etmek. Baska hicbir islem yapmayacagim. Sirf bunun icin ikinci el kabloya 150-200 lira vermeye deger mi? Birde bunlarda baska pcde sorun cikarma durumu olabiliyormus galiba! Yada antivulirus olan pc de calistirilirsa cihaz arizalaniyormus herhalde..

Piyasada tek ozellik acacagim diyen bile agzini 100 liradan açıyor sanki bana atomu parcaliyor. Oneriniz nedir yakinlarimda hickimsede kablo yok maalesef :/
Çevrenizde vagcom kablosu olan yoksa malesef almak tek çözüm, bende 200 lira özellik açmak için vereceğime 450 tl verdim hem ailedeki 2 adet vag grubu aracı hem arkadaşlarımınkini yaptım. Ayrıca eklediğim donanımlarıda açıyorum (ayak aydınlatma vs.)

İzmirde ihtiyacı olan arkadaş olursa bana ulaşabilir, ücret falan talep etmem. :)

Cihaz bağlıyken bilgisayar internete bağlanmaz ise sorun yok, antivirüs ve güvenlik duvarı olduğunda yazılımı kuramıyorsunuz zaten crackli olduğu için. Kablo sağlam ve aracınızla uyumluysa 100 tl civarına alabilirsiniz fiyat uygun olur.

100 liraya bulabilseydim zaten dusunmeden alirdim ustadim. Neyse az daha arastirayim ozaman aklima gelmisken ucuz yollu birsey bulursam elimde bulunsun :)

Ben virüsten önce AliExpressten almıştım.
Hemde çok uyguna gelmişti. Bende hem vag com hem vag can kabloyu 110₺ ye almıştım.
Ne güzel vergide yoktu.

Geri
Üst Alt