Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag vcds güncel kodlar

@ardaoztekin bunları yaparmıyız hacı :D :D
[doublepost=1454010147,1454010064][/doublepost]
leon 5f kasası ( eski sürüm kabloyla açılamıyor )
Arka ledlerin sinyal olarak kullanılması
stg9 - central electronics - security access - function 16 - code 31347 - adaptation - function 10
Sol taraf (13)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion F 23,nicht aktiv -> birlikte yanması için bilinken links dunkelphase

biri yanıp biri sönmesi için Blinken links helphase yapıyoruz
(14)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert EF 23,0
(15)-Leuchte23SL HLC10-Dimming Direction EF 23,maximize -> minimize
Sağ taraf (13)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion F 24,nicht aktiv -> birlikte yanması için bilinken links dunkelphase

biri yanıp biri sönmesi için Blinken rechts helphase yapıyoruz

(14)-Leuchte24SL HRA65-Dimmwert EF 24,0

(15)-Leuchte24SL HRA65-Dimming Direction EF 24,maximize -> minimize

gündüz farlarının sinyal olarak kullanılması
stg9 - central electronics - security access - function 16 - code 31347 - adaptation - function 10
Sol taraf (13)-Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion F2- Blinken links aktiv (beide Phasen)-> birlikte yanması için Blinken links Dunkelphase

(14) Leuchte 2 SL VLB10- Dimmwert EF2 kayıtlı değer %35 tir, 0 olarak değiştiriyoruz

(15)-Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction EF 2, değeri minimize olacak
Sağ taraf (13)-Leuchte3SL VRB21-Lichtfunktion F3- Blinken rechts aktiv (beide Phasen)->birlikte yanması için Blinken rechts Dunkelphase

(14) Leuchte 3 SL VRB21- Dimmwert EF3 kayıtlı değer %35 tir, 0 olarak değiştiriyoruz

(15)-Leuchte3SL VRB21-Dimming Direction EF 3, değeri minimize olacak
ah bıde sunların vıdeosu olsaydı :D

@pilli tabiki de kardeşim zaten ben de stemei.de sitesinden yapıyordum özellikleri geri kalan özellikleri de yapalım bir ara güzel olur özellikle dörtlü yanarken ledlerin yanması gibi

leon 5f kasası ( eski sürüm kabloyla açılamıyor )
Arka ledlerin sinyal olarak kullanılması
Sol taraf (13)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion F 23,nicht aktiv -> birlikte yanması için bilinken links dunkelphase

(14)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert EF 23,0
(15)-Leuchte23SL HLC10-Dimming Direction EF 23,maximize -> minimize
Sağ taraf (13)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion F 24,nicht aktiv -> birlikte yanması için bilinken links dunkelphase

(14)-Leuchte24SL HRA65-Dimmwert EF 24,0

(15)-Leuchte24SL HRA65-Dimming Direction EF 24,maximize -> minimize

gündüz farlarının sinyal olarak kullanılması
Sol taraf (13)-Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion F2- Blinken links aktiv (beide Phasen)-> birlikte yanması için Blinken links Dunkelphase

(14) Leuchte 2 SL VLB10- Dimmwert EF2 kayıtlı değer %35 tir, 0 olarak değiştiriyoruz

(15)-Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction EF 2, değeri minimize olacak
Sağ taraf (13)-Leuchte3SL VRB21-Lichtfunktion F3- Blinken rechts aktiv (beide Phasen)->birlikte yanması için Blinken rechts Dunkelphase

(14) Leuchte 3 SL VRB21- Dimmwert EF3 kayıtlı değer %35 tir, 0 olarak değiştiriyoruz

(15)-Leuchte3SL VRB21-Dimming Direction EF 3, değeri minimize olacak
üstadım birde alıntı yapan bunları nerden ve kimden alıntı yaptığını yazsa çok güzel olur, sizin profesyonel vagcomcular bu kodları paylaşmıyo çünkü, yazı baya tanıdık geldi de onun için böyle yazdım

üstadım birde alıntı yapan bunları nerden ve kimden alıntı yaptığını yazsa çok güzel olur, sizin profesyonel vagcomcular bu kodları paylaşmıyo çünkü, yazı baya tanıdık geldi de onun için böyle yazdım
bi arkadaş sormuştu..bende yana döner araştırırken bi arkadaş verdi kopyalayıp yapıştırmış olabilir...zaten kod olsa da her baba yiğidin harcı değil gene profesyonellerin işidir :D başka forumlardan alıntı olabilir
[doublepost=1454099579,1454099414][/doublepost]zaten alıntı ustadım yoksa bunları akılda tutmak mümkün mü ...dediğim gibi

bi arkadaş sormuştu..bende yana döner araştırırken bi arkadaş verdi kopyalayıp yapıştırmış olabilir...zaten kod olsa da her baba yiğidin harcı değil gene profesyonellerin işidir :D başka forumlardan alıntı olabilir
[doublepost=1454099579,1454099414][/doublepost]zaten alıntı ustadım yoksa bunları akılda tutmak mümkün mü ...dediğim gibi
sezdinmi demek istediğimi :)

sezdinmi demek istediğimi :)
senin eserin olduğunu konuşmandan anladım zaten..daha evvel bu işlerle uğraştığını biliyorum :) işlerim o kadar çok yoğun ki kime kimden ne geldiğini vs hiç düşünemiyorum ustadım..millet yana döne kod arıyor...belli ki bilgi hırsızlığı olmuş ama kimden alınmış inan bi fikrim yoktu taki sen deyinceye dek..arkadaşın kulağını cekeyim bakalım feysten bende merak ettim şimdi...istersen kaldırabilirim sorun değil

Geri
Üst Alt