Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAG Performans Kodlaması

LKTN

Kayıtlı Üye
Bizim VAG grubu VW sitelerindeki arkadaşlar performans kodlaması olarak tanımladıkları bir kod bulmuşlar. Bu kod aracın son hızından çok ilk kalkışta daha seri olmasını sağlıyormuş. Yani bir nevi pedal tepkimesini artırıyor. Yakınımda VAG kablosu olan biri olmadığı için deneyemedim. Ancak forum yöneticileri kodu paylaşmadan önce kendi araçlarında denemişler ve sonucun güzel olduğunu söylüyorlar. Yakıta 0.5 l gibi bir artış oluyormuş. Dizelde deneyen arkadaşlar çok fazla fark göremediğini söylemişler. Ama özellikle FR ve 1.2 için MANUEL viteste daha yüz güldürücü sonuçlar alınmmış. Buyrun kodlar.

44 steering

security 19249

Adaptation

Driving profile switchover - Bunun değerini "Direct" ile başlayan yapıyoruz. İşlem bu kadar.

KODLAMA ÖNCESİ

KODLAMA SONRASI

VAG KODU VE VİDEO ALINTIDIR.

Bizim VAG grubu VW sitelerindeki arkadaşlar performans kodlaması olarak tanımladıkları bir kod bulmuşlar. Bu kod aracın son hızından çok ilk kalkışta daha seri olmasını sağlıyormuş. Yani bir nevi pedal tepkimesini artırıyor. Yakınımda VAG kablosu olan biri olmadığı için deneyemedim. Ancak forum yöneticileri kodu paylaşmadan önce kendi araçlarında denemişler ve sonucun güzel olduğunu söylüyorlar. Yakıta 0.5 l gibi bir artış oluyormuş. Dizelde deneyen arkadaşlar çok fazla fark göremediğini söylemişler. Ama özellikle FR ve 1.2 için MANUEL viteste daha yüz güldürücü sonuçlar alınmmış. Buyrun kodlar.

44 steering

security 19249

Adaptation

Driving profile switchover - Bunun değerini "Direct" ile başlayan yapıyoruz. İşlem bu kadar.

KODLAMA ÖNCESİ

KODLAMA SONRASI

VAG KODU VE VİDEO ALINTIDIR.
Araç 3.5 deviri neden kesik kesik atlıyor? Bu araçda egr iptali ya da başka bir yazılım var mı? İlk video da gazı kesik kesik veriyor sanki.

Güzel paylaşım ellerine sağlık ama buraya bildiğim vagcan kablosu ile giriliyor normal kablolarda o kısım açılmıyordu son sürüm güncel kablo ile denemek gerekli

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Eyvallah abi. Orjinal Vagcom lazım o zaman. Ben biraz fark gördüm sanki videoda çok olmasa da daha hızlı çıktı 100 e.

Araç 3.5 deviri neden kesik kesik atlıyor? Bu araçda egr iptali ya da başka bir yazılım var mı? İlk video da gazı kesik kesik veriyor sanki.

Onu bende farkettim. Gaza ani yüklendiği için oluyor sanırım .

Vagcomla yapılıyor doğru. Hatta gaz tepkime süresini azaltma diye de biliniyor.ilk kalkışta gaz pedalının hassasiyeti arttırıldıgı icin araç erken kalkış yapıyor

Ne zamandır kodlamaya fırsat bulamıyordum yakıtta ne kadar degişim yaptı bilmem ama 140 fr da kalkışlarda spor modun üstünde değişim hissettim. Kaçırılmaması gereken bi kodlama

Eski aracımda açmıştım bende bu özelliği 1.6 tdi manuel leon,bariz bir fark yok fakat ufaktan bir değişim olmuştu.

Geri
Üst Alt