Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag gizli özellik listesi 2022

erdem1907

Kayıtlı Üye
İnstagramda vag kodlaması yapan bir yere hangi özellikeri açıyorsunuz diye sordum bunları yazdı. Fiyat olarakta 300 tl istedi. Screenshot_20221111-112146_Instagram.jpg
Screenshot_20221111-112153_Instagram.jpg

ODB cihazınız varsa VAGCOM LİSTESİ konusuna göz atabilirsiniz ya da instagramda Avrupa Yakasında Vagcomvia adlı sayfaya yazınız, SCW Avrupa’dan Erdem yönlendirdi derseniz size yardımcı olur.

Anadolu yakasında ise Ender Elektronik’te açtırabilirsiniz.

Gizli özellik açtırmayı yaptırdım. Kadran 300 km çıktı + ekstra kadran geldi.
20221112_200049.jpg20221112_200102.jpg

300 Kadran yerine keşke ara değerleri getirebilsek. Bunun bir imkanı var mı acaba? Uzun yolda en çok kullanılan 100-140 arasında hiç bir değer yazmıyor. Minik çizgiler ile ayrılmış sadece. Arada bir 120 görünse güzel oldurdu diye düşünüyorum.

Ek açılan kadranı çok beğendim. bende en kısa zamanda açtıracağım.

Fotoğraflar için teşekkürler.

300 Kadran yerine keşke ara değerleri getirebilsek. Bunun bir imkanı var mı acaba? Uzun yolda en çok kullanılan 100-140 arasında hiç bir değer yazmıyor. Minik çizgiler ile ayrılmış sadece. Arada bir 120 görünse güzel oldurdu diye düşünüyorum.

Ek açılan kadranı çok beğendim. bende en kısa zamanda açtıracağım.

Fotoğraflar için teşekkürler.
Önemli değil. 2019 sonrası için her özellik açılmıyor. Bende en fazla 15 özellik açılmıştır. Birde araç muayanesinde yasak olan özellikleri açtırmadım.Bana en çok lazım olan kapıları açarken kaparken çıkan sesti. Avmde araba ararken çok faydalı oluyor. Alarmda geldi. Kalan yakıt seçeneği geldi. Selektör yaparken sisler yanıyor. Difransiyel kilidi açıldı. Bana yeter bunlar.

Geri
Üst Alt