Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Usb için bağlantı

omerdrms

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar SelamuAleyküm.
Leon 1.4 2008 stylance modeli için konsol bölgesinde usb kablosu bağlayabileceğim biyer varmı. Klima tuşlarının yanında boş yerler var oralara olurmu yada herhangi bir yer.

Aleykumselam.. ustadim konsolda tadilat yapmanin goruntuyu cok bozacagiji dsunuyorum. Bence orasi yerine orta konsolda kolcak (bardaklik) kismina bir yere daha uygun olabilir. Yada en iyisi benim gibi torpido gozunde kullanmak :) sonucta surekli sok tak yapilan birsey degil.

Dörtlülerin kırmızı düğmesi varya onun yanında dikdörtgen kapak var orası olabilirmi

Ordaki kapagi biliyorum ama boyutlarını bilmiyorum ustadim. Benim araç toledo benim aracin torpido ve orta konsol baya farkli leondan. Orasi daha uygun olur kapakta usb acmaya musaitse.. orta konsolu ve dortlulerin oldugu yeri detayli foto atabilirsen belki oneri sunabiliriz yada leon kullanip bu tadilati yapan vardir :)

Ama nacizane onerim klima kontrol panelinin oralara vs dokunmaman olur. Yani orda ne kadar iyi iscilik cikarsanda bicimsiz durur.

Tamam hocam. Ben sabah çekeyim oranın resmini hatta kapağı söküp içinide çekip göndereyim. Oraya bağlantı yapabilsem usb port uydururum bir şekilde o sorun değil

Yeri uygunsa boyle birseyler uydurulup orijinal bir goruntu elde edilebilir. Tabi soketleri Türkiye'de bulmak biraz mesele...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-29-01-40-16-252.jpeg
    Screenshot_2020-04-29-01-40-16-252.jpeg
    41.8 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2020-04-29-01-42-07-515.jpeg
    Screenshot_2020-04-29-01-42-07-515.jpeg
    61.4 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2020-04-29-01-40-35-592.jpeg
    Screenshot_2020-04-29-01-40-35-592.jpeg
    45.5 KB · Görüntüleme: 15
Usb icin harika biryer bence daha iyisi bulunamazdi :) baktim ust modellerde galiba yada bazi seride orada passenger airbag yazisi varmis. Yani airbag deaktif lambasi ordaymis :) bence oraya uygun bir cozum yapilir ustadim..

Bu arada eger aux cikisin varsa usb aux seklinde yaparsan daha sekil durur..

Aux el freni yanında. Aux kablosunu alıp buraya usb yapayım en iysi. Hazır tesisat.

Aynen en mantiklisi o ozaman ;) kolay gelsin.. yapinca da paylasabilirsen bundan sonra yapacak olanlara fikir olur en azindan :)

Geri
Üst Alt