Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim,sunroof,yalıtım SORUNU

denizlujo

Kayıtlı Üye
Kronik sıkıntı sanırım ön kapılardan yalıtımdan kaynaklı sesler,ön iki sağ sol direk ile torpido arası kalan 2 plastik birleşim yerinden gelen sesler,sunroof tam açık olunca gelen tıkırtı sesleri( bir tık tam açıklen öne alıyorum ses yok)

Bugün würth silikon sprey aldım ama nasıl kullancağımı bilmiyorum. Malesef seatlarda ses ve yalıtım sıkıntısı standart olmuş gibi
Sizde durum ve çözüm nedir ?Image1576396704.144816.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sokulup yalitim yapmak heryeri yalitim malzemesi ile kaplayacaksin ben taban ve kapilari bituself ve sunger kapladim on konsola ince keceler var onlardan kapladim yada bez bant kullandim bazi yerlerde ses buyuk olcude kesildi o tarh spreyler gecici cozum uretiyir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malzemeleri nerden aldınız ve kime yaptırcaz

İnternette malzeler var ama bazi yerler yapiyormus ama 3-4 civari bir tutardan bahsediyorlar malzeme fiyati en fazla 500-600 tutar elinizden geliyorsa videolar var parcalarin sokumu veya yapmayla ilgili onlardab yardim alavilirsiniz biraz ugrastiran birsey

Geri
Üst Alt