Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim sesi

Parzz1

Kayıtlı Üye
Arka kapı kolları çopunlukta bas vurunca bide bozuk yolda zır zır titriyor nasıl bu sesi keseriz

bas vurdukça diyorsunsunuz bu ses hoparlörden geliyor olmasın.

Würth ün silikon sprey i var. Ben kullanmadım ama kullananlar trim sesini kestiğini söylüyor. YouTube dan bakıp ürünü deneyebilirsiniz.

Würth ün silikon sprey i var. Ben kullanmadım ama kullananlar trim sesini kestiğini söylüyor. YouTube dan bakıp ürünü deneyebilirsiniz.
Denedim bende bi etki göremedim. Bizdeki sesler trimi aşmış sanırım :)

Würth Silikon Sprey her türlü sesi kesmiyor, sürtünmee noktalarında sürtünmeyi yumuşattığı için belirli bir süre kesebilir ama 1-2 ay sonra tekrar başlar ses genelde. Ben yazın 2 haftada bir sunroof'a sıkıyorum ama aracın 2. yıkanmasında etkisi kalmıyor bile.

silikon sprey kısa süreli bir çözüm oluyor bunun yerine kapı döşemesini söküp içten yapışkanlı keçe ya da sünger uygulamanızı tavsiye ederim.

Spreyden aldım kulkandım kapı tutamklarındaki gıcırtıyı falan alıyor belli bisüre

Geri
Üst Alt