Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim sesi hk.

m_kostik

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Yeni ateca 2020 model aracimda dijital gostergenin oldugu bolumden trim sesi gelmeye basladi. Arac 23.000’de. Gosterge veya gostergenin alt kisimlari gibi. Gecenlerde bunun icin araci dogus’a birakmistim o bolume yalitim yapiyoruz dediler ama araci teslim aldiktan sonra sesin arttigini fark ettim.

Boyle titresim sesi gibi sinir bozucu bir ses.

Bu durumla karsilasan oldu mu ?

Selamlar,

Yeni ateca 2020 model aracimda dijital gostergenin oldugu bolumden trim sesi gelmeye basladi. Arac 23.000’de. Gosterge veya gostergenin alt kisimlari gibi. Gecenlerde bunun icin araci dogus’a birakmistim o bolume yalitim yapiyoruz dediler ama araci teslim aldiktan sonra sesin arttigini fark ettim.

Şuanlık bende yok araç daha 2 binde belki ilerde karşılaşabilirim zor bir durum video atma şansınız varmı merak ettim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamlar,

O ses sıfır araçtan da geliyor bende de vardı 2017 model atecaya dijital ekran taktırınca dış çerçevesini sökerek bir tarafı yapışkanlı sünger bantlar var onlar ile etrafını dönüyorsunuz
Ekrana gelen uç kısmına cam fitili var onlardan dönerseniz ses kesilecektir

O ses sıfır araçtan da geliyor bende de vardı 2017 model atecaya dijital ekran taktırınca dış çerçevesini sökerek bir tarafı yapışkanlı sünger bantlar var onlar ile etrafını dönüyorsunuz

Servis sozde yapti hocam ama tak aksine ses artti …

Anadolu yakasinda bu isi adam gibi yapabilecek bir firma var mi hocam bildiginiz ?

Merhaba,

Bende seatl leon kullanıcısıyım.İnanın bu trim sesleri hiç bitmez.
Plastik aksamların birleşme noktalarına fabrikasyon çıkışında bir önlem almadıkları sürece bu sesler kaçınılmaz oluyor.Özellikle soğuk dönemlerde plastik aksamlarda daha bir gerilme-gevşeme durumları söz konusu.
Benim multimedya ekranında başlayan trim sesi sonrasında vites bölgesine sıçradı ardından da gösterge paneline.ilginçitr hiçbir müdehale yapmadığım halde zaman zaman bu sesler tamamen kayboluyor.
Sprey yağlayıcılar var özellikle tunap marka 104 ve 904 kodlu araç içi trim sesleri ve emniyet kemerinde kullanilabiliyor.Çok abartmadan birleşim noktalarına sıkıp kullanıp deneyebilirsiniz.Bende biraz fayda etmişti.

Merhaba,

Bende seatl leon kullanıcısıyım.İnanın bu trim sesleri hiç bitmez.
Plastik aksamların birleşme noktalarına fabrikasyon çıkışında bir önlem almadıkları sürece bu sesler kaçınılmaz oluyor.Özellikle soğuk dönemlerde plastik aksamlarda daha bir gerilme-gevşeme durumları söz konusu.
Benim multimedya ekranında başlayan trim sesi sonrasında vites bölgesine sıçradı ardından da gösterge paneline.ilginçitr hiçbir müdehale yapmadığım halde zaman zaman bu sesler tamamen kayboluyor.
Sprey yağlayıcılar var özellikle tunap marka 104 ve 904 kodlu araç içi trim sesleri ve emniyet kemerinde kullanilabiliyor.Çok abartmadan birleşim noktalarına sıkıp kullanıp deneyebilirsiniz.Bende biraz fayda etmişti.
Aynı şikayet bende de mevcut, gösterge paneli özellikle.... Cam bildiğin ileri geri oynuyor, hayır dış çerçeve panelini sökebilirim lakin elimde kalır birdaha takamam

Benim aracım 2 bin km de hiç bir trim ses yok 10 aylık araç

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sanırım sadece seatlarda yok vw lerdede oluyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt