Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger ve Enjektör hatası.

Fixxers

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım 2016 leon style dsg.65binde triger hatası aldım değiştirdim ardından enjektör hatası verdi enjektör değişimi yapıp kullanmanı tavsiye edermisiniz.Yoksa aracımı elden çıkarıp farklı bir araçmı almalıyım normalde arabamı cok seviyorum ama zararda etmek istemiyorum.Malumunuz enjektör fiyatları da çok pahalı.Kara kara düşünüyorum birçok yerde problemin kronik olduğunu okudum ama teknik bilgilere sahip bir kullanıcı değilim.Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar aracım 2016 leon style dsg.65binde triger hatası aldım değiştirdim ardından enjektör hatası verdi enjektör değişimi yapıp kullanmanı tavsiye edermisiniz.Yoksa aracımı elden çıkarıp farklı bir araçmı almalıyım normalde arabamı cok seviyorum ama zararda etmek istemiyorum.Malumunuz enjektör fiyatları da çok pahalı.Kara kara düşünüyorum birçok yerde problemin kronik olduğunu okudum ama teknik bilgilere sahip bir kullanıcı değilim.Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim.

Uzun yıllardır Seat kullanıyorum ve bir sürü kişi ile forumda görüşüyorum daha kronik enjeksiyon hatası olduğunu duymadım
Enjektör hatasını birçok nedenden alabilirsin kalitesiz yakıt depoda birikmiş pislik gelmesi enjektör ateşleme püskürtme senkron değişimi gibi her hatada enjektör değiştirilmez iyi bir ustaya gösterin enjektör temizleyici katkı kullanın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt