Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpidodan gelen sesleri ve çözümü buldum

Teachpol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar seat araçlardaki torpidodan gelen seslerin çözümünü uzun uğraşlar sonucu çözdüm.ses iki farklı parçadan geliyor.Garç gurç yapan torpido gözünün arkasındaki hava motoru kapak motorundan o sıkıntı değil ve kendiliğinden geçiyor bir müddet sonra ki climatronik sesi. Asıl sorun art ada tak tak tak sesi.bu ise hava ısı dağıtıcı motorundan geliyor. Ben bu motoru buldum ve monte edip denedim yenisi ile bu motorun resmi ve değişimi konusunda videoyu yasak bitimi atacağım.bu motordan aliexpresten de sipariş ettim.gelecek. yani extra elimde bir motor daha var ve bu motoru da satacağım.geliş fiyatından 150tlye.sorunununuzun kaynağı bu motorun dişlilerinin sıkışıp artık dönmemesi ayrıca kaloriferinin solundan sıcak sağından soğuk veya solundan soğuk sağından sıcak hava geliyorsa bu sorun tamamen bu motorun kapağı açamamasından ve kapatamamasindan kaynaklaniyor. Bu sorun da bu motorun degisimi ile bitiyor. En kisa surede video ile görüşmek dileğiyle

Ekli dosyalar

• 20200522_214438.jpg
    20200522_214438.jpg
    70.8 KB · Görüntüleme: 66
Eline diline saglik ustadim emek vermissin cok faydali bir video olmus :) mutlaka bircok kisiye faydasi dokunacaktir..

Reis eline sağlık çabalarının sonucunda neticeye ulasmissin ellerin dert görmesin

Piyasada en uygunu 273 tl 600 tlye kadar gidiyor.benim elimde fazla olduğu için bir forumdaşın işi görülsün

Geri
Üst Alt