Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido gözü ampül değişimi

umut242

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese.Arkadaslar mk2 leonumun torpido gözündeki ampulü degistircem yanlız ampulü yerinden çıkaramadım ampule el değmiyor çok sıcak ve bi şekilde çekip çıkaramadım acaba kolay bi yolu mu var Ben mi beceremedim.Bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba bir bez yardımı ile yapmayı denedinizmi en azından sıcaklı bir nebze daha az olucaktır. Yada sigorta panelinden torpido aydınlatmanın sigortası bulup onu çekerek deneyiniz iki türlüde olmaz ise kesin çözüm olarak kutup başının birini çıkarıp araçtaki tüm elektiriği kesip çıkarabilirsiniz.

Merhaba bir bez yardımı ile yapmayı denedinizmi en azından sıcaklı bir nebze daha az olucaktır. Yada sigorta panelinden torpido aydınlatmanın sigortası bulup onu çekerek deneyiniz iki türlüde olmaz ise kesin çözüm olarak kutup başının birini çıkarıp araçtaki tüm elektiriği kesip çıkarabilirsiniz.
Elbezi ya da kulak cubuguyla denemek mantıklı olabilir aynen

Ampulün girdiği yere metal olmayan ince bir plastik ile ampulü iterek çıkarabilirsiniz ben öyle yapmıştım ....

Geri
Üst Alt