Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

torpido arkasından gelen tak tak tak vurma sesi

idimyok

Kayıtlı Üye
torpido arkasından gelen tak tak tak vurma sesini nasıl düzeltebilirim? Büyük ihtimak klima motoru ile ilgili ama kendim nasıl düzeltebilirim? Bu konuyla ilgili problem yaşayan ve sorunu çözen var mıdır? Teşekkürler

torpido arkasından gelen tak tak tak vurma sesini nasıl düzeltebilirim? Büyük ihtimak klima motoru ile ilgili ama kendim nasıl düzeltebilirim? Bu konuyla ilgili problem yaşayan ve sorunu çözen var mıdır? Teşekkürler

Torpidoyu yerinden çıkart basit çıkartması ondan sonra ses yapıyor mu ve net nereden geliyor belli olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

arıza tam olarak klimanın iç dış hava geçişi sırasında oluyor. iç dış hava veren dişli varsa o kırılmış olabilir ama araç ile ilgili hiç birşey bilmiyorum. nasıl tamir edebiliriz? birisi aynı sorunu youtube a koymuş linki
aynı sorun nasıl çözebiliriz?

Torpidoyu yerinden çıkart basit çıkartması ondan sonra ses yapıyor mu ve net nereden geliyor belli olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Son düzenleme:
Servise göstermekte fayda var yada iyi bir oto elektrikçi de bakar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ben söktüm çark var o kırılmış. Belimi incilttim ters girmek gerekiyor torpido altına. AliExpress de buldum 300 civarında bi parça. Her Arabaya bindiğimde klimanın solundaki tuşa basıyorum öyle susuyor.

Hocam ben söktüm çark var o kırılmış. Belimi incilttim ters girmek gerekiyor torpido altına. AliExpress de buldum 300 civarında bi parça. Her Arabaya bindiğimde klimanın solundaki tuşa basıyorum öyle susuyor.

Ses bu videoda ki ses sanırım ?
Aynı sorun bende de var. Daha doğrusu kayınbabanın arabasında.
Kimi usta komple göğüs sökülecek dediği için hiç uğraşmadık dediğin gibi sol tuşa basıp susturup yola devam. zaten biraz gidince tekrar susuyor.

Geri
Üst Alt