Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 3, altea tavan lambası nasıl sökülür?

wanted007

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Kas 2019
Mesajlar
100
Puanları
28
Aracımın ön tavan lamba düğmeleri lacka olmuş. Orta konumda durmuyorlar söküp tamir edebilirsem etmeyi düşünüyorum olmazsa polo tavan lambası ile değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat nasıl söküldüğünden emin olamadım. Parçayı netten inceledim sağ sol taraftan giriliyor galiba, ana tırnak ise ön tarafta galiba ama yanlış girip tavan döşemesine zarar vermek istemiyorum. Daha önce söken varsa yardımcı olursa sevinirim. Yoksa yağmurdan fırsat bulup ben söktüğümde burada resim paylaşırım artık :)

Resimdeki parça benim aracımdakiyle aynı.
 

Ekli dosyalar

wanted007

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Kas 2019
Mesajlar
100
Puanları
28
Bugün lambayı söktüm düğmeleri tamir ettim. Nasıl söküldüğünü ve problemli kısmın nasıl tamir edileceğini resimler üzerinde açıklamaya çalıştım. Umarım birilerininde işini görür :)

NOT: Düğmenin en son Sunfixli halini çekmeyi unuttum ilerde sökersem onu da paylaşırım..
 

Ekli dosyalar

Üst Alt