Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ters ünlem uyari ikazi

Merhaba,

Medya bölümünden Car'a basınız. Ünlemin sebebi yazacaktır. Genelde cam suyu bittiğinde çıkar ancak stop edip tekrar çalıştırırsanız bu ünlemi verirken anlamını da o ekranda yazar. 2. Yönteminiz de bu.

Teşekkürler
Merhabalar resimde gondermis oldugum sari ucgen icindeki ters ünlem isaretinin anlami nedir Ekli dosyayı görüntüle 19666

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaş 16 mayıs 2019 da sormuş:). Son girişi 8 ağustos. Ben de bu çeşit insanları anlamıyorum bir tane soru için foruma üye oluyor cevabını bile merak etmeden ya da bulduğu cevabı paylaşmadan kaybolup gidiyor. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Arkadaş 16 mayıs 2019 da sormuş:). Son girişi 8 ağustos. Ben de bu çeşit insanları anlamıyorum bir tane soru için foruma üye oluyor cevabını bile merak etmeden ya da bulduğu cevabı paylaşmadan kaybolup gidiyor. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Valla tepki cekeriz diye dile getirmeye cekindigim seyi yazmissin. Yeni uye kendini tanitmadan baslik acmis millet usenmemis sorununa cozum bulup yazmis, fikrini belirtmis sonrasi sir gibi. Adam kayip, yok! Sorun cozuldu mu, cozulduyse nasil cozuldu hic bir sey yok..

Geçenlerde arkadaşımın aracında aynısı oldu dsg araçtı 3 kere sert fren yapınca auto hold çalışmıyor uyarısı verdi ve o şekilde arıza lambasını yaktı. Yazılanlara göre ve anladığım kadarıyla çoğu sebepten yakıyor en doğrusu sanayi de ya da servisinde bilgisayara bağlayıp arıza kodunu öğrenmek. Ama multimedyada da car tusuna basinca sebebini yazacaktir.

Elektrikli aksam vs çok fazla olduğu için bu tür uyarıları hep verebilir tumsekten çukurdan vs geçince kısa süreli böyle uyarilar normal.

O ünlem araçta bir sorun olduğunu söyler, radyo ekranından car menüsüne girildiğinde tek tek detaylarını söyler. Bu konudaki arıza sinyal lambasının yanmamasıydı mesela, başka herhangi bir arıza durumu olduğunda da yanar, belki başka ışıklarla beraber. Bazıları belirtildiği gibi anlık hatalardır, kontak kapanıp açılınca silinebilirler. Örneğin ABS sensöründen anlık olarak bilgi alamazsa arıza ışığı yakıp aracı koruma moduna alır. Motor kapatılıp yeniden çalıştırılınca hataları sıfırlar, tekrar ederse tekrar yakar bütün arızaları.

aynı sıkıntı bendede var onu asla sonduremedım sonradan led donusumu yapıldıgı ıcın yanıyor seat servisinde veya kodlamacılarda ayar yapılırsa sonebilir yada direnc baglaman gerek

Geri
Üst Alt