Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Subaru

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracı sonunda birleştirdim baya zormuş ama sonunda bitti:eek: iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum :)

Çok güzel bir seçim RC model konusunda en iyi marka ben ağır vasıttalarına bayılıyorum inanılmaz modelleri var... hayırlı olsun...:eek:key:

yorum için teşekkürler tamiya markasını sizin tavsiyeniz üzerine aldım zaten :) iyi ki de tavsiye etmişsiniz teşekkür ederim ben de aslında ağır vasıttalrını seviyorum ama onlar biraz tuzlu :)

o karda gidiyormu :D bence savage x 4.6 var kar dağ tepe dinlemiyor valla savage in keyfi bi başka ya geçen pull start ını kopardım yenisini bekliyorum

Güzel,benimde merakım var evo ile cebelleşiyorum ama ben kendim yeniden yapmaya uğraşıyorum şuan elektronik devresini yapmaya çalışıyorum bir tane yaptım olmadı potasnları sorun çıkardı.
Bu arada kar kıyamet bırakma oralarda derim:)

xx

Geri
Üst Alt