Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

#StopYulin2015 festival in china

kirlisakal

Kayıtlı Üye
‪#‎stopyulin2015‬ yulin köpek yeme festivali'ni durdurmak için acil yardımına ihtiyacımız var. 21 haziran 2015'te gerçekleşecek festivalde, sayısız masum köpek öldürülüp yenilecek. dünyanın en vahşi festivali, çin'de yıllardır süren bir gelenek. 2011 yılında tepkiler üzerine festival iptal edilmişti. bu yıl da festivalin iptal edilip, yasaklanmasını sağlayabiliriz
eğer festival yapılırsa, insanoğlunun en iyi dostları köpeklerin binlercesi, acı çekecek, kesilecek, ölene kadar dövülecek, canlı canlı derileri yüzülecek.

bu nasıl vahşettir neyi kafasıdır siz değerli scw gönül dostlarımızın yorumuna kalmış yorum yapabilirseniz tabii...
ben bundan sonra china hiç bir ürün almamaya gayret edeceğim hatta almıyorum.dünya sessiz insanlar bari sessiz kalmasın...duyarlılığınız için dünya ve scw adına tşk ederim...resim koymayı tenezzül etmedim kimsenin içinin kalkmasına,moralin bozulmasına istemem.bakmak isteyen feyste grub var grup adını yazdım isteyen ordan bakabilir.dünya ayakta sende imzanı online at bakarsın bi faydan olur...
ürettikleri malların on para etmediği gibi festivalleride çin malı on para etmez.insan olsalar 2 milyar nufusa sahip olmazlar.rabbimin gücüne gitmesin ne diye 2 milyar insan yaratır üstelik çin.bunların nasıl imtihanı var ya da imtıhanı gecebilen varmı.

Son düzenleme:
Valla abi çok yakın tanıdığım birisi sürekli iş için gidiyor en lüks lokantada sadece hayvan resimlerinden menü yapmışlar adam her gidişinde konserve götürüyor yanında o yüzden bu adamların ne yaptıkları ne yedikleri belli hele katliam gibi bir festival

kurye ile elden teslime verildi

Valla abi çok yakın tanıdığım birisi sürekli iş için gidiyor en lüks lokantada sadece hayvan resimlerinden menü yapmışlar adam her gidişinde konserve götürüyor yanında o yüzden bu adamların ne yaptıkları ne yedikleri belli hele katliam gibi bir festival

kurye ile elden teslime verildi
çeşitli hayvan eti yiyen kültürleri farklı milletler illa ki var.sana neden köpek eti yiyosun ya da domuz eti ya da bizler koyun dana eti vs yiyoruz demiyoruz.olabilir ben bunları 2003 de hollandanın başkentinde bi çin lokantasında şahit oldum.ama hayvana festival adı altında eziyet ederek,zevkini ala ala öldürülerek vahşete duyarlı kalamayız.unutmayalım ki hayvanlarının canını da rabbim veriyor ,canını da azrail alıyor bu hadislerde gecmekte.ona bakara bizde hergun dana kuzu koyun keçi tavuk kesiyoruz yiyioruz tüketiyoruz.ama festivalimiz yok herşey islamiyete göre yapılmakta.istersne bi tıkla kırmızı yazılı etiketledim feys grubunu bi bak.iftarda yemek yiyemedim nerden gördüsem :D

‪#‎stopyulin2015‬ yulin köpek yeme festivali'ni durdurmak için acil yardımına ihtiyacımız var. 21 haziran 2015'te gerçekleşecek festivalde, sayısız masum köpek öldürülüp yenilecek. dünyanın en vahşi festivali, çin'de yıllardır süren bir gelenek. 2011 yılında tepkiler üzerine festival iptal edilmişti. bu yıl da festivalin iptal edilip, yasaklanmasını sağlayabiliriz
eğer festival yapılırsa, insanoğlunun en iyi dostları köpeklerin binlercesi, acı çekecek, kesilecek, ölene kadar dövülecek, canlı canlı derileri yüzülecek.

bu nasıl vahşettir neyi kafasıdır siz değerli scw gönül dostlarımızın yorumuna kalmış yorum yapabilirseniz tabii...
ben bundan sonra china hiç bir ürün almamaya gayret edeceğim hatta almıyorum.dünya sessiz insanlar bari sessiz kalmasın...duyarlılığınız için dünya ve scw adına tşk ederim...resim koymayı tenezzül etmedim kimsenin içinin kalkmasına,moralin bozulmasına istemem.bakmak isteyen feyste grub var grup adını yazdım isteyen ordan bakabilir.dünya ayakta sende imzanı online at bakarsın bi faydan olur...
ürettikleri malların on para etmediği gibi festivalleride çin malı on para etmez.insan olsalar 2 milyar nufusa sahip olmazlar.rabbimin gücüne gitmesin ne diye 2 milyar insan yaratır üstelik çin.bunları nasıl imtihanı var ya da imtıhanı gecebilen varmı.
Harika hassasiyet, burada paylaşmak aklıma gelmemişti eline sağlık abi. Aşağıdaki linkten imzanızı atarak kampanyaya destek verebilirsiniz.
Kampanya · Çin Halk Cumhuriyeti Başkanı: Yulin Köpek Yeme Festivali'ni Durdurun · Change.org

Bu çinliler yüzünden çekiklerden sogudum yamyam şerefsizler

Beni EDS ler İYİ tanır

Bu çinlileri kaynatıp köpeklere yedirmek lazım

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

Geri
Üst Alt