Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda filmlendik

#ismail

Kıdemli Üye
Herkese selam. Uzun yıllardır araç kullanırım ve aldığım tüm Araçlarıma film taktırdım. 2001 yılından beri filmli olarak kullanıyorum. Filmlerde Ziebart tercih ediyorum. Ön cam hariç tüm camlara genelde orta ton taktırıyorum. Son aracımı Aralık ayında aldım fakat Marmariste yaşadığımdan dolayı fırsat bulup taktıramadım. Bu ara izin kullanıp İstanbula geldiğinden dolayı filmleri en sonunda taktırdım. Araçta arka 3 cam renkli. Arka 3 cama açık ton yaptırıp ön iki cama orta tonu taktırdım. Filmsiz bir araç düşünemiyorum hele ki Marmariste. Herkese iyi günler
IMG_20210527_124347.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Herkese selam. Uzun yıllardır araç kullanırım ve aldığım tüm Araçlarıma film taktırdım. 2001 yılından beri filmli olarak kullanıyorum. Filmlerde Ziebart tercih ediyorum. Ön cam hariç tüm camlara genelde orta ton taktırıyorum. Son aracımı Aralık ayında aldım fakat Marmariste yaşadığımdan dolayı fırsat bulup taktıramadım. Bu ara izin kullanıp İstanbula geldiğinden dolayı filmleri en sonunda taktırdım. Araçta arka 3 cam renkli. Arka 3 cama açık ton yaptırıp ön iki cama orta tonu taktırdım. Filmsiz bir araç düşünemiyorum hele ki Marmariste. Herkese iyi günler
Ekli dosyayı görüntüle 22330

Kazasız belasız abi :) bugün bende İzmir'den Konya'ya giderken yolda trafik polisi çevirdi 387 TL cezası var filmin dedi :) biliyorum dedim . Poliste Leon a da yakışıyor yav diyip devam et dedi :)

Ekli dosyayı görüntüle 22330

Kazasız belasız inşallah ismail abim.Bende atecaya yaptırdım şuanlık bir sorun çıkmadı.Caddy aracımda 5 yıldır kullanıyorum önler 2 numara arkalar 1 hiç bir ceza yemedim abartılmadıça yazmıyorlar, hayırlı günler dilerim.

Geri
Üst Alt