Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol arka stop cam kırılması

kermssl

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese iyi forumlar, mahallede ki çocuklar top oynarken büyük ihtimalle sol arka stop camını kırmışlar bı 5 6 ay evel yaptırıcak ilgilenicek maddi gücüm yoktu şimdi yaptırmak istiyorum. Öneriniz nedir bunun tamiri yapılır mı içindeki nikelajda karardı resimde gördüğünüz üzere yağmur şampuan vs etkenler dolayı çıkmasını mi alayım yoksa İstanbul'da tamiri yapan ilk gün ki gibi yapan yer varmıdır?IMG_20200415_095420.jpg

Tamir edilebileceğini sanmıyorum.İmkanınız var ise çıkmacıdan far alıp değiştirtin

Merhaba herkese iyi forumlar, mahallede ki çocuklar top oynarken büyük ihtimalle sol arka stop camını kırmışlar bı 5 6 ay evel yaptırıcak ilgilenicek maddi gücüm yoktu şimdi yaptırmak istiyorum. Öneriniz nedir bunun tamiri yapılır mı içindeki nikelajda karardı resimde gördüğünüz üzere yağmur şampuan vs etkenler dolayı çıkmasını mi alayım yoksa İstanbul'da tamiri yapan ilk gün ki gibi yapan yer varmıdır?Ekli dosyayı görüntüle 21058

öncelikle cok geçmiş olsun tamiri mevcut lakin eskisi gibi olmuyor cerceve nikelajı dolgu malzemesı ıle yapılıyor kartal uzman fara bı danısın derım

Tamiri mumkun fakat hicbir zaman eski duzenini tutmayabilir. Birde cordoba ibiza bu stoplarda gordugum ve tecrube ettigim kadariyla dis cam kirik bu sekilde kullanilirsa duylar oksitlendigi icin surekli stop lambalari patliyor ve surekli problem cikariyor. Bence en sagliklisi cikma ile degistirmek.

Tamiri mumkun fakat hicbir zaman eski duzenini tutmayabilir. Birde cordoba ibiza bu stoplarda gordugum ve tecrube ettigim kadariyla dis cam kirik bu sekilde kullanilirsa duylar oksitlendigi icin surekli stop lambalari patliyor ve surekli problem cikariyor. Bence en sagliklisi cikma ile degistirmek.
Teşekkür ederim üstadım Öneri için:)

Geri
Üst Alt