Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Soğutmalı Torpido

Ben parçaları servisten temin ettim ama torpidoyu sökmek tam bir eziyet. Bir türlü beceremedim. Çok fazla bağlantı noktası var. Videoları izleyip tekrar denerim.

Ben de parçaları yetkili servisten temin ettim ama henüz montaja vakit ayıramadım. Umarım fazla uğraştırmaz.

Süper olmuş bende yapıcam teşekkürler video için :)

ben servisten aldım kendim taktım çok güzel oluyor uzun yolda özellikle

konuyu güncellemek gerekirse önce kodları veriyorum

5g1816311a
5e08163559b9
güncel olarak fiyat (18.02.2021) hortum 174 tl , valf 107 tl diyor servisler

Deniz Bey, bende az önce Konya VW bayi ile görüştüm hortuma 186 TL valfinede 110 TL dediler. İnternette oemotoyedekparca diye bir yerde 176,19 TL ve 27,68 TL fiyatlarla listelemişler ama herhangi bir satın alma linki göremedim. Siteye mail gönderdim stok durumu ve satın alma hakkında bilgi istedim. Bakalım dönüş yapsınlar eğer sitedeki fiyatlardan tedarik edebiliyorsak servise göre 100 TL daha hesaplıya alınabilir. Aracımda henüz söküp kontrolünü yapmadım ama torpido iç kımsında valf yeri mevcut diğer havalandırma bağlantı yeride varsa valfi tedarik edip hortum kısmına alternatif bir şeyler düşünebilirim. Zira altı üstü soğuk hava akışını sağlayacak basit bir hortum için 186 lira bana çok fazla geldi. Motor kısmında filan olsa anlarım belki dış etkenlere vs. özel bir yapısı vardır diye ama sonuçta aracın kabin içerisinde çalışacak pasif bir parça.

Deniz Bey, bende az önce Konya VW bayi ile görüştüm hortuma 186 TL valfinede 110 TL dediler. İnternette oemotoyedekparca diye bir yerde 176,19 TL ve 27,68 TL fiyatlarla listelemişler ama herhangi bir satın alma linki göremedim. Siteye mail gönderdim stok durumu ve satın alma hakkında bilgi istedim. Bakalım dönüş yapsınlar eğer sitedeki fiyatlardan tedarik edebiliyorsak servise göre 100 TL daha hesaplıya alınabilir. Aracımda henüz söküp kontrolünü yapmadım ama torpido iç kımsında valf yeri mevcut diğer havalandırma bağlantı yeride varsa valfi tedarik edip hortum kısmına alternatif bir şeyler düşünebilirim. Zira altı üstü soğuk hava akışını sağlayacak basit bir hortum için 186 lira bana çok fazla geldi. Motor kısmında filan olsa anlarım belki dış etkenlere vs. özel bir yapısı vardır diye ama sonuçta aracın kabin içerisinde çalışacak pasif bir parça.
Kesinlikle katılıyorum. Valfi alıp hortumda alternatife gidilmeli.

Geri
Üst Alt