Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce beyaza boyamalımıyım

jantlarım beyaz olsun mu?

• Kullanılan toplam oy
    60
Bencede füme tarzıda olabilir mat füme mesela ama tercih meselesi benim bu günlerde yaptıığım çalışma gibi kim ne derse desin yaptım çünkü içime sindi bence sende kendi kararının arkasında dur ve ne istiyorsan onu yap.çok yakında sizlerleyim ve görüceksiniz resimleri.. @RedLine dimi kardeşim:cool:
çok fena şeyler olacak burnuma garip kokular geliyo hakaaaan:D

bence beyaz yaptır .

Ekli dosyalar

• etabetatettsutjantxcerahk6.jpg
    etabetatettsutjantxcerahk6.jpg
    11.4 KB · Görüntüleme: 13
beyaz giriyor kanıma ;) fümede hoş olabılır ya da red neonmu yapsam bakıyım boyayı bulabılrsem red neon yapıyım afili afili binerim artık puhaha

zz.jpgzzzzz.jpgzzzzzzzz.jpg belki fikir verir diye bir iki resim koyayım dedim... Açıkcası fena da durmuyor gibi...

Ekli dosyalar

• zz.jpg
    zz.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 14
  • zzzzz.jpg
    zzzzz.jpg
    56.6 KB · Görüntüleme: 16
  • zzzzzzzz.jpg
    zzzzzzzz.jpg
    22.8 KB · Görüntüleme: 14
beyaz giriyor kanıma ;) fümede hoş olabılır ya da red neonmu yapsam bakıyım boyayı bulabılrsem red neon yapıyım afili afili binerim artık puhaha
Sinan ne yaptın jant durumunu, boyadın mı :D Merak ediyorum son durumu ve eğer yaptırdıysan birşeyleri paylaşabilirmisin ?

bence ya boyat ya da beyaz jant bak bulursan bana da haber ver bakmadığım yer kalmadı. bora arkadaşımın eklediği 1. resimdekiler canti duruyor..

bence ya boyat ya da beyaz jant bak bulursan bana da haber ver bakmadığım yer kalmadı. bora arkadaşımın eklediği 1. resimdekiler canti duruyor..
murat abi jantlar surprız kadırle bırlıkte bır el atacagız onumuzdekı gunlerde sonra dırek foto:):eek:

Geri
Üst Alt