Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Site Tasarımı Değişmelimi Sizce?

Site Tasarımı Değişmelimi Sice?

• Kullanılan toplam oy
    77
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şahsi göruşum bence facebooktaki gibi bir ana sayfa olsa fena olmaz hani olan anlık değişiklikler konular orda olsa. yukardaki son mesajlar kısmı çok kuçuk ve kısa surede gidiyor ordan. yinede sizlerin bileceği birşey. ben nacizane fikrimi belirtmek istedim.

Ana sayfayı kendi yazdığımız hazırladığımız bir portal koyalım demiştim bi ara ama uğraşmaktan vazgeçtim sürekli güncellemek gerekecek oda olmazdı yani böyle şimdilik iyi

Ana sayfayı kendi yazdığımız hazırladığımız bir portal koyalım demiştim bi ara ama uğraşmaktan vazgeçtim sürekli güncellemek gerekecek oda olmazdı yani böyle şimdilik iyi

sizin bilceğiniz birşey tabikide içerik olarak çok iyiyiz birazda gösteriş lazım diye düşünmüştüm :D :D

görsel değişiklik yapacağım ama sitenin versiyonunu güncellerkene.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt