Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sis farlarının lede dönüştürülmesi

Golf 7 aracımda Led Sis Ampulü uygulaması yaptım. Aynı grup araçlar oldukları için H11' dir diye tahmin ediyorum. Ben Aliexpress üzerinden 4300 kelvin değerinde led ampul seti almıştım. Ama yukarıda yazılanlara katılıyorum özellikle beyaz renk yani 5000 kelvin ve üzeri değerler yem yağmurlu hem de sisli havalarda görüşü olumsuz etkiliyor. O yüzden ya 3000 kelvin ya da 4300 ila 5000 arasında bir ampul almanızı tavsiye ederim. Saygılar.

Ben aracın hem içindeki hemde dışındaki tüm ampulleri Photon ile değiştirdim ve Ekli dosyayı görüntüle 20821 Gayet memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

Aracıa tam oturdu mu ? far kapağı kapanmama gibi durumu oldu mu acaba ? ne kadar süredir kullanıyorsunuz. Bende almayı düşünüyorumda almışken iyi birsey olsun istiyorum sureklı değiştirip durmayım.

Aracıa tam oturdu mu ? far kapağı kapanmama gibi durumu oldu mu acaba ? ne kadar süredir kullanıyorsunuz. Bende almayı düşünüyorumda almışken iyi birsey olsun istiyorum sureklı değiştirip durmayım.
Hocam ben taktıralı 3 ay oldu. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım gayet memnunum. Far kapağı kapanmama durumu da olmadı hiç. Kesinlike tavsiye ederim. Photon marka taktırdım ve gayet kaliteli bir ürün

Hocam ben taktıralı 3 ay oldu. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım gayet memnunum. Far kapağı kapanmama durumu da olmadı hiç. Kesinlike tavsiye ederim. Photon marka taktırdım ve gayet kaliteli bir ürün
Hocam sizinkide h4 du değil mi . Sellektorde şimşek etkisi yapiyor mi acaba . Birde yağmurlu havalarda görüş çok daralıyor gibi yorumlar gördüm bunu test etme imkanınız oldu mu acaba

Hocam sizinkide h4 du değil mi . Sellektorde şimşek etkisi yapiyor mi acaba . Birde yağmurlu havalarda görüş çok daralıyor gibi yorumlar gördüm bunu test etme imkanınız oldu mu acaba
Evet H4 ve h4 ler şimşek etkili zaten. Yağmurlu havada bircok kez kullandım. Halojen(sarı) ampuller tabikide yagmurlu havalarda daha etkili ama bu benim icin bi önem arz etmedi çünkü görüş mesafesinde kayda deger bi düşüs kesinlikle söz konusu değil. Hem aydinlatma olarak hem aracin dış görüntüsü olarak baz alırsak taktırdıgım için çok memnunum.

Evet H4 ve h4 ler şimşek etkili zaten. Yağmurlu havada bircok kez kullandım. Halojen(sarı) ampuller tabikide yagmurlu havalarda daha etkili ama bu benim icin bi önem arz etmedi çünkü görüş mesafesinde kayda deger bi düşüs kesinlikle söz konusu değil. Hem aydinlatma olarak hem aracin dış görüntüsü olarak baz alırsak taktırdıgım için çok memnunum.

Evet bende aracımı aldıktan beri kısa farlardan hiç memnun değilim görüş açısı olarak. photon mono modeli kullanıyordunuz değil mi ?

Geri
Üst Alt