Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sis farlarının lede dönüştürülmesi

H8 tipi ampul kullanıyor. Aliexpressten almıştım ben ama Photon kullanmakta fayda var. Alman malı ve kaliteli. kutuları bile güzel markanın :)

H8 tipi ampul kullanıyor. Aliexpressten almıştım ben ama Photon kullanmakta fayda var. Alman malı ve kaliteli. kutuları bile güzel markanın :)
Bende photon ve spark arasında kalmıştım.Sparkların cok olumlu yorumunu görünce ve photona görede yarı fiyatlı olunca denemek istedim. Şuan gayet memnunum. Yakın zamanda montaj ve aydınlatmaıs ile bir video yayınlamayı düşünüyorum :)

Güle güle kullanın. Ben de çin malı xstorm kullanıyorum aliexpress ten aldım memnunum. Gerçi ben sisleri sürekli yakmıyorum ama memnunum sislerimden :)

merhabalar :

aracınızın dıreksıyonuna her pan yaptırdığınızda sislere uyarı bilgisi ecu tarafından verilecek ve anlık olarak 12 ıle 24 v arasında gerilim halojene uygulanır fakat bunu led yaptıgınız zaman ledler anlık olarak enerjılenecek ve ledlerınız her harekette swıch yapacaktır geregınden fazla kesıme gıden led bellı bı aralıktan sonra arızalanacaktır.

Sislerin surekli acik kalmasi o zaman omrunu uzatir mi peki??

Geri
Üst Alt