Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis farı

kermssl

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba iyi günler dilerim, benim seat Ibiza 1.2 reference modeli aracıma sis farı yaptırmak istiyorum ama orjinal olsun yada orijinal gibi olsun kesme biçme delme şeyler olmasıni istemiyorum iç konsol da istiyorum bu mümkün mü ? Mümkünse nerde yaptırabilirim bilen eden varmıdır

Bi fikir bulursan kardeş benimlede paylaşırsan sevinirim bende sis farı taktırmayı düşünüyorum

Valla hocam illaki vardır içerideki kolu değiştirirsin dışardan da petekleri çekip bi de kabloyla halledebilirim ama biraz pahalı olabilir servislere sanayiye bi sor derim ben

Valla hocam illaki vardır içerideki kolu değiştirirsin dışardan da petekleri çekip bi de kabloyla halledebilirim ama biraz pahalı olabilir servislere sanayiye bi sor derim ben
200 lira falan demişlerdi bı ay evel falan sanayide sorduğumda ama acemi işi sis yuvasını matkapla ac sisi tak tesisatı çek düğme koy hesabı ucuz yollu yani ucuz etin yahnisi yavan olur diye hiç girmedim o işe daha orjinal veya orjinale yakın bişey istiyorum

Geri
Üst Alt