Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek önerisi

Teşekkürler öneriler için, servisten de bir fiyat bilgisi alıp kararımı veririm.
Kolay gelsin herkese :)
Orjinalde Leon ve Ateca'da Valeo marka geliyor İbiza'yı bilmiyorum. 2015 Kasımda Leon aracımı aldım orjinaller 2017 Hazirana kadar idare etti yani 19 ay kullandım. Bosh Aerotwin aldım 2017 Haziranda yani 54 aydır Leon'da bosh kullanıyorum. 2020 Eylülde Ateca aldım toplam 15 ay geçti Valeo var sileceği çalıştırmak istemiyorum berbat ses yapıyor. O yüzden orjinalden vazgeçin derim.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunun siparişini verdim ve sileceksepeti çok hızlı bir şekilde göndererek bugün elime geçmesini sağladı. Silecekleri geldiği gibi test ettim ama çok sesli çalışıyorlar. o yüzden iade etme kararı alıp bosch marka almaya karar verdim.

Bosch' un Aerotwin modellerinden hangisi aracımla uyumlu olur ?

Bosch marka ses yapıyor diye duymuştum biraz araştırdım, piyasa satılan bosch sileceklerin bir çoğu sahte olduğu söylendi. orjinal bulabilirsen sıkıntı yaşamazsın dediler ama fiyatları çok yüksek. İnwells kullanıyorum tam fiyat performans ürünü.

Geri
Üst Alt