Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek önerisi

0ber0n

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,

İbiza 1.0 ecotsi 110bg olan aracıma silecek almayı düşünüyorum. Aracım aşağıdaki linkteki araç ve 2017 haziran çıkışlı, yani son kasadan hemen önce almıştım. Böyle olunca hangi silecek uyumlu olur bulmakta zorlanıyorum.
Daha önce rbw alıp kullandım ama hem sert ve ses yapıyor hem de silerken iz bırakıyor bu da akşam sürüşte ışığın daha fazla parlamasına neden oluyor. Bosch aerotwin almayı planlıyorum, doğru sileceği bulmam da yardımcı olabilir misiniz ?

Herkese selamlar,

İbiza 1.0 ecotsi 110bg olan aracıma silecek almayı düşünüyorum. Aracım aşağıdaki linkteki araç ve 2017 haziran çıkışlı, yani son kasadan hemen önce almıştım. Böyle olunca hangi silecek uyumlu olur bulmakta zorlanıyorum.
Daha önce rbw alıp kullandım ama hem sert ve ses yapıyor hem de silerken iz bırakıyor bu da akşam sürüşte ışığın daha fazla parlamasına neden oluyor. Bosch aerotwin almayı planlıyorum, doğru sileceği bulmam da yardımcı olabilir misiniz ?

Sol 600 sağ 400 mm. Ben silecek sepetinin n11 mağazasından inwels alıyorum. Harika değil ama bu pahalılıkta fiyat performans endeksine uygun güzel bir ürün. Para önemli değil derseniz Bosch aerotwin alın derim.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler öneri için, iz bırakıyor mu peki üstad ?

Servisten de bir fiyat alın isterseniz. Aracımı sıfır aldığımda gelen fabrika silecekleri hakikaten daha sonrasında kullandığım bosch aerotwinlerden çok daha güzeldi

Servisten de bir fiyat alın isterseniz. Aracımı sıfır aldığımda gelen fabrika silecekleri hakikaten daha sonrasında kullandığım bosch aerotwinlerden çok daha güzeldi
Servis mali çok kaliteli ama 300 TL'den aşağı fiyat vereceklerini düşünmüyorum.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler öneriler için, servisten de bir fiyat bilgisi alıp kararımı veririm.
Kolay gelsin herkese :)

Geri
Üst Alt